2737
2734
عنوان

چرا نی نی سایتیا انقدر بد شدن؟

1523 بازدید | 99 پست

خیلیاتون ممکنه منو بشناسین یا دیده باشین تو سایت. من خیلی وقته عضوم و خیلی قبلترم مثخواننده خاموش بودم ولی هیچوقت نی نی سایتیا رو انقدر بد جنس و بی ملاحظه ندیده بودم😐

وقتی یکی مشکلشو مطرح میکنه یه عده کل زندگی طرفو زیر سوال میبرن ، برای مثال: من سهس ال عقدم پول نداریم عر‌سی بگیریم، ج: چرا اصلا با این شرایط عقد کردی🙄 خوب شرایط عمومی مملکت همینه کلا ملت هیچ کاری نکنن؟ 

نمونه ی دیگه: من از شوهرم ناراضیم ج: خاک تو سرت با این شوهر کردنت! 

خوب عزیزم راهنمایی نداری بکنی نمک نپاش!

البته من میفهمم کسی که اینجوری حرف میزنه مطمینا خودش زندگی یخلی بدی داره، چون مسلما اطرافیانشم از زبونش در امان نیستن و خودشم تو رندگی خودش شاد نیست، فقط خواستم بگم قبل کامنت گذاشتن یکم تفکر کنید، کامنت شما مجازیه ولی انرژی منفی ای که بهتون برمیگرده واقعیه❤️

Shake it! shake it!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام.دوستای عزیزم من تصمیم گرفتم توی کانال تلگ.رامی آموزش گلدوزی و ساخت ست بدلیجات گلدورزی رو یادتون بدم قطعا خیلی هاتون به یه کار درمنزل احتیاج دارید در عوضش شما برام دعا کنید❤️

به آخرین تاپیکم مراجعه کنید لینک کانال رو اونجا گذاشتم

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟
2738

با احترام

اگر شعور درست صحبت کردن رو نداریم ؛ سکوت کنیم  ،

شرافت مندانه تره ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

میدونم کدوم تاپیک رو میگی!

رندوم یه تاپیک 90 رو باز کنی میبینی بیست تا پست داره 19 تاش کمکه یه دونه هم قربون صدقه!بعد تاپیکای الان 50 تا پست داره 45 تاش مسخره بازی و چرت و پرت!!!والا شوخی هم به جاش قشنگه!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706