2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ما دقیقا یازده سال تفاوت سنی داریم مشکلمون اینه ک اون میگه بایدچادر بپوشی منم ازچادربدم میادو من عاشق اهنگه رپم و اون بدش میاد فقط اینه مشکلمون🙁🙁🙁

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤
از اول بارداری اینجوری بودی؟اخه من باردارم و شدیدا به گوشی اعتیاددارم نمیتونم بذارم کنار .

نه کلا خیلی وابستم به گوشی از اول🤗الانم که باردارم باز همونجوری بعضی وقتا میترسم نکنه استفاده زیاد باعث شه بچه یه چیزیش بشع😰

من نميدونم چيكار كنم هميشه كوتاه ميام سعي ميكنم دعوا نشه ولي ديگه منم ادمم گاهي از دستم درميره بهم م ...

من عزیزم خودم اختلاف سنیم زیاده با شوهرم ۱۲ سال اما یبار جدا شوم اختلافمون ۴ سال بود اینقد اختلاف داشتیم که نگو تو همه چی س ک س هم که در حد ماهی دو ماهی یبار تو لباس پوشیدن مهمانی بیرون رفتن وسیله خریدن تو  همه چی جنگ و دعوا بود الانم یه جور دیگه اختلاف نظر داریم البته چون اون خیلی بزرگتره طبیعتا من مجبورم گوش کنم و احترامش رو خیلی حفظ کنم البته اختلافمون ربطی به سنش نداره خانوادگی خیلی تند هست اخلاقشون که اونم بخاطر فرهنگشونه 

من عزیزم خودم اختلاف سنیم زیاده با شوهرم ۱۲ سال اما یبار جدا شوم اختلافمون ۴ سال بود اینقد اختلاف دا ...

شوهر منم خيلي عصبيه سر چي كه ب مزاقش خوش نياد هر چي فحشه بارم ميكنه 

2706