2737
2734
عنوان

بچه یا استرالیا

611 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها 

من 27 سالمه کارشناسی ارشد دارم و نیرو شرکتی یک اداره هسم که سال به سال باهام قرارداد میبندن

همسرم 34 سالشه و 3 ساله لزدواج کردی

بتازگی داریم میریم کلاس زبان تا بتونیم به استالیا مهاجرت کنیم با وکیل هم صحبت کردیم حدود 2 سالی با گرفتن مدرک و کارهای ویزا کاری زمان میبره

خب شما نظرتونو بگین جای من بودین شرایط زندگی ایران رو با وجود داشتن کار خودم و همسرم و خونه داشتن ادامه میدادین و بچه میاوردین (حامله نیستم ها)

یا دوسال دیگه تلاش میکردین برین استرالیا و بعد بچه دار شین و از طرفی تو اترالیا باید از صفر شروع کنیم دنبال کار بگردیم و خونه اجاره کنیم (کسی رونداریم تو استرالیا فقط به توانایی و تحصیلات خودم و همسرم متکی هستیم) 

ولی خوبیش اینا بچمون و خودمون اقامت استرالیا رو میگرفتیم

واقعا نمیدونم چی درسته ممنون میشم اگه تجربه و نظری دارین باهام درمیان بزارید 

همه زندگی من : همسرم و پسرم نیکان  

قطعا بچه 

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آب دستم بود میذاشتم زمین فقط فرار میکردم ازین خراب شده

دقیقااااا

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
2728

استرالیا بعد بچه

34 سالمه و آبانماه انشالله نی نی اولم به دنیا میاد.  گرم و سرد روزگار چشیدم. غصه فراوون خوردم ولی همیشه تلاش کردم. دانشگاه تهران درس خوندم و شاغلم. یکم نگرانم که بچه مو تو این اوضاع کشور میخام به دنیا بیارم ولی چاره ای نداشتم دیگه. همسرم راضی به مهاجرت نیست من دوست دارم برم کانادا. شرایط رفتنم دارم. وقتی فکر میکنم میتونم نی نی مو کانادا به دنیا بیارم و بزرگش کنم اما به خاطر وابستگی همسرم به خانواده اش نمیتونم غصه ام میشه. بیخیال شدم و سعی میکنم به چیزهای خوب فکر کنم. به این اینکه ایران بهتر میشه... حتی اگه خیال باشه...اروم میشم
2738

یعنی اول برید استرالیا بعدش بچه بیارید

34 سالمه و آبانماه انشالله نی نی اولم به دنیا میاد.  گرم و سرد روزگار چشیدم. غصه فراوون خوردم ولی همیشه تلاش کردم. دانشگاه تهران درس خوندم و شاغلم. یکم نگرانم که بچه مو تو این اوضاع کشور میخام به دنیا بیارم ولی چاره ای نداشتم دیگه. همسرم راضی به مهاجرت نیست من دوست دارم برم کانادا. شرایط رفتنم دارم. وقتی فکر میکنم میتونم نی نی مو کانادا به دنیا بیارم و بزرگش کنم اما به خاطر وابستگی همسرم به خانواده اش نمیتونم غصه ام میشه. بیخیال شدم و سعی میکنم به چیزهای خوب فکر کنم. به این اینکه ایران بهتر میشه... حتی اگه خیال باشه...اروم میشم

مطمئنین برین اونجا پیشرفت میکنید؟؟

حداقل اینجا زندگی متوسطی دارین .کار، خونه ...

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

برید استرالیا.ماهم قصد داشتیم بریم کانادا ولی پشیمون شدیم البته همسرم به دفعه ای گفت حالا نه.

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.
برید استرالیا.ماهم قصد داشتیم بریم کانادا ولی پشیمون شدیم البته همسرم به دفعه ای گفت حالا نه.

یکی از دوستاش قراره بره ایشالله بره ماهم میریم

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.
2706