2737
2734
عنوان

روتختی اسپرت چه مدلی بگیرم

95 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من میخوام اولین خرید اتاق خوابم را انجام بدم میخوام از روتختی شروع کنم روتختی اسپرت میخوام بخرم شما طرح خواستی دارید میخوام شیک باشه و اگه کسی تجربه خاصی تو خرید روتختی داره بهم بگه چون اصلا خودم اطلاعاتی ندارم

یه صلوات واسه خوشبختیم بفرستین لطفا  .
از این چاپی ها اگ میخوی بگیر با پرده و کوسن هم میتونی ست کنی

گلم مدل چایی چه مدلیه ؟ میشه واسم عکس بفرستین یه چیز شیک میخوام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جنس رو تختی اگه نخی میگیری زیادی نرم نباشه چون بعد از چندبار شستشو  پوسیده میشه

اگه بخوای هزینه کنی بتونی مخمل بگیری  خیلی عالیه

یکی از فامیل هامون چندساله داره مثل روز اولش نو و خوشگله

التماس دعا
2728
گلم مدل چایی چه مدلیه ؟ میشه واسم عکس بفرستین یه چیز شیک میخوام 

مدلای متنوع خیلی زیاد داره من کانالاشو پاک کردم واسه پرده میخواستم اینو همینطوری تو گوگل واست سرچ کردم پرده ش پانچی میشه همون تصویر یا نزدیک بهش حتی عکس خودتونم چاپ میکنن رو روتختی و پرده

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
مدلای متنوع خیلی زیاد داره من کانالاشو پاک کردم واسه پرده میخواستم اینو همینطوری تو گوگل واست سرچ کر ...

اره گلم فهمیدم کدوم مدلها را میگید منطورتون از پرده همین پنل هاس که ست روتختی و آباژور و و قاب و کوسن هم سرشون میتونی برداری

جنس رو تختی اگه نخی میگیری زیادی نرم نباشه چون بعد از چندبار شستشو  پوسیده میشه اگه بخوای هزین ...

مرسی گلمممم حتما توجه میکنم ممنون از راهنمایت عزیزم 

2738
اره گلم فهمیدم کدوم مدلها را میگید منطورتون از پرده همین پنل هاس که ست روتختی و آباژور و و قاب و کس ...

اره گلم. فقط هم پانچی میزن. رو هازان میزنن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند