2703
2553
عنوان

بیاین برا حاجتتون حمد بخونم😍😘انشالله همگی حاجت رواشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 102 پست

بیماریم

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  از ته دلم برات دعا میکنم..برات هفت بار حمد خوندم...انشاالله حاجت رواشی گلم..صبور ب ...

ممنون عزیزم

خیلی لطف کردی

توکل بخدا

سخت بود ولی گذشت.                                           نمیدونم چه جوری ولی خدا درستش کرد.                          حسبنا الله و نعم الوالوکیل.
خوندم😘

ممنون عزیزم انشاله شما هم حاجت روا بشی  

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2720

سلام‌ عزیزم هنوزم میتونی برای منم یکی بخونی به نیت اینکه حاجت قلبیمو خدا بهم ببخشه و به آرزوم برسم و اتفاقی که خیلی منتظرشم برام بیفته خدا نا امیدم نکنه 😔😭ببخشید عزیزم خیلی محتاج دعام امیدوارم به حق امام حسین خدا حاجت شما هم بده 

الّلهُمَّ صَلَّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم دوست عزیزم حالا که امضامو دیدی میشه لطفا برام دعا کنی به خواسته قلبم برسم🧡😔خیلی  لطف میکنی 
برای حاجت دلت، سوره نصر و قدر خوندم. ان شاالله زودتر به خواسته ات برسی. آمین

ممنون عزیزم ازت لطف کردی خیلی خوشحالم کردی امیدوارم حاجت روا بشی 😍😘

الّلهُمَّ صَلَّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم دوست عزیزم حالا که امضامو دیدی میشه لطفا برام دعا کنی به خواسته قلبم برسم🧡😔خیلی  لطف میکنی 
لطفا برای دوستانم @آناعشق   (سمانه) و @ردمنا   (فاطمه) هم بخون به این نیت که ان شاال ...

سلام گلم 🌹 الهی خیر ببینی گلم، حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
لطفا برای دوستانم @آناعشق   (سمانه) و @ردمنا   (فاطمه) هم بخون به این نیت که ان شاال ...

ممنونم حاجتروا ان شاءالله

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2714

براتون آیت الکرسی میخونم. ان شاءالله حاجتروا بشی. التماس دعا

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
سلام‌ عزیزم هنوزم میتونی برای منم یکی بخونی به نیت اینکه حاجت قلبیمو خدا بهم ببخشه و به آرزوم برسم و ...

سلام عزیزم

خوندم⁦♥️⁩⁦❤️⁩

انشاالله حاجت روا بشی.انشاالله دلت شاد بشه 

ممنون از دعای قشنگت

انشاالله

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
التماس دعا دارم. در امضام هست. ان شاالله هر چه زودتر حاجت بگیری و دلت شاد شه.

خوندم گلم⁦❤️⁩

انشاالله عزیزم

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
سلام عزیزم خوندم⁦♥️⁩⁦❤️⁩ انشاالله حاجت روا بشی.انشاالله دلت شاد بشه  ممنون از دعای قشنگت ان ...

ممنون عزیزم لطف کردی خیلی ممنون امیدوارم حاجت روا بشی هرچی از خدا میخوای بهت بده😍🌹