2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بردم بعذ تاپیک زدم

عزیزم دکتر چی گفت بهش؟دختر منم انگشت شصت و اشارشو تا میزنه موقع گرفتن وسایل بعد که نمیتونه با سه انگشت وسیله رو بگیره اون دوتارو باز میکنه وسیله رو میگیره الان ده روز اینطوری شده هفت ماهش هست

عزیزم دکتر چی گفت بهش؟دختر منم انگشت شصت و اشارشو تا میزنه موقع گرفتن وسایل بعد که نمیتونه با سه انگ ...

سلام عزیرم, بچتون انشگتاش خوب شد, دیگه تا نمیرنه, دارم از استرس میمیرم, توروخدا جواب بدید

2738
سلام عزیرم, بچتون انشگتاش خوب شد, دیگه تا نمیرنه, دارم از استرس میمیرم, توروخدا جواب بدید

سلام عزیزم بله خداروشکر تا نه ماهگی کلا خوب شد هم ام ار ای گرفتم هم چکاپ کامل سالم بود مشکلی نداشت خودش خوب شد. بچتون کدوم انگشتشو خم میکنه؟ 

سلام عزیزم بله خداروشکر تا نه ماهگی کلا خوب شد هم ام ار ای گرفتم هم چکاپ کامل سالم بود مشکلی نداشت خ ...

عزیزم انگشت کوچک دست چپش رو میشه تو اینستا زحمت بکشید بهم دایرکت بدید لطفا

ay.sbzi

عزیزم انگشت کوچک دست چپش رو میشه تو اینستا زحمت بکشید بهم دایرکت بدید لطفا ay.sbzi

عزیزم من اینستا ندارم. فک نکنم مشکل حادی باشه مال دخترمن نمیتونست چیزی بلندکنه چون انگشت شصت و اشاره ش بود تقریبا یکی دوماه اینطوری بود خودبخود خوب شد