2726

بیایید ک پوستتونو میخام بکنم😐😐😐😐

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.دوستای عزیزم من تصمیم گرفتم توی کانال تلگ.رامی آموزش گلدوزی و ساخت ست بدلیجات گلدورزی رو یادتون بدم قطعا خیلی هاتون به یه کار درمنزل احتیاج دارید در عوضش شما برام دعا کنید❤️

به آخرین تاپیکم مراجعه کنید لینک کانال رو اونجا گذاشتم

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟
2728

چرا پوستمو میخوای بکنی؟😞

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
خخخخ چرا

بعده پنح سال فهمیدم این شب زنده داری تمامه هورمونا و سیستم بدنو میریزه بهم😕😕😕😕😕

بعضی از دردا هیچ وخ در برگه آزمایش نوشته نمیشن .....!    سختـــ ولـے خب میگذره 💪
چرا پوستمو میخوای بکنی؟😞

مگ نمیخایید مادر بشید چرا اهمیت نمیدین؟😕چرا شبااااا بیدارید میدونید مانع بارداری میشه؟

بعده پنح سال فهمیدم این شب زنده داری تمامه هورمونا و سیستم بدنو میریزه بهم😕😕😕😕😕

من که اصلا شبا نمیخوابم تا ۶صبح

یعنی تاثیر داره رو بارداری؟

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟
چروووو؟

نمیزاره تخمکگذاری خوب انجام بشهههه پرولاکتینو میبره بالاااااااا بخدا سیستم بدنو بهم میریزهههههه من خودم خابمو درست کردم باردار شدم فقطم با درمانه طب سنتی این قرصای مزخرفو ریختم اشغاااال

من که اصلا شبا نمیخوابم تا ۶صبح یعنی تاثیر داره رو بارداری؟

تاثیر دارههههه؟؟؟؟؟؟ناباروری میارههههه مخصوصا واسه تنبل تخمدانی ها

منکه هرشب زودتر از 3خوابم نمبیره😢

عزیز دلم بخدا اشتباه میکنی تو خابتو درست کن تغذیتو درست کن اگ مادر نشدی هرچی خاستی ب من بگو

عزیزم ۱ساله خوابمو درس کردم تغذیمم همینطور

پس چرا مامان نمیشم

خستم 

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
مگ نمیخایید مادر بشید چرا اهمیت نمیدین؟😕چرا شبااااا بیدارید میدونید مانع بارداری میشه؟

من شبا نهایتا تا یک و نیم اینا بیدارم.ینی بده؟😞

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
2706