2726
عنوان

همین که رفتن میخوام برم دنبال کارای طلاقم خیلییییی حالم خرابی

| مشاهده متن کامل بحث + 12856 بازدید | 310 پست
عزیزم اگه میخوای جدا بشی باید اول مهرت ا بذاری اجرا بگو طلاق نمیخوام فقط مهرمو.اول حقتو بگیر بعد طلا ...

آره بابام هم دقیقا همینو گفت. گفت اول برو ی مشاوره که ببینی بالاخره مشکلی  چیزی داره یا نه از روی دهنبینی اینکارا رو میکنه؟! بعدشم گفت اگه خواستی مهریتو بذار اجرا.منم پشتتم تا آخرش. خدا همه پدرا رو حفظ کنه.خیلی قوت قلبه برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميخوام ناراحتت كنم ولي از همه بيشتر خودت مقصر بودي يكم رو خودت كار كن و قوي باش زندگيتو براي چيزاي ...

شاید پیش پا افتاده باشه.اما اصلا نمیتونی درک کنی چه خانواده مزخرفی داره. من الان صد درصد متوجه شدم تموم کم روییامو تو خودم ریختنام این وضعو ب بار آورد. اگه همون اول همه چیو ب روشون میاوردم کار ب اینجا نمیکشید

2728

عزیزم شما برون گرایی وقتی عصبانی همه کار میکنی ولی تا حرصت میخوابه وخودت رو خالی میکنی شهامتتم میره

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...
عزیزم شما برون گرایی وقتی عصبانی همه کار میکنی ولی تا حرصت میخوابه وخودت رو خالی میکنی شهامتتم میره

درسته خیلی اوقات همینطوره. اما الان با توجه ب اینکه بارها و بارها این بلاها سرم اومده دیگه نمیخوام و نمیتونم پا پس بکشم.امروز بعد از ی سال تلاش برای اقدام ب بارداری خیلی جدی تصمیم گرفتم حداقل ی سال دیگه تا معلوم‌شدن تکلیف زندگیم بندازن غقب. درحالیکه قبلا همه اش ازینکه سنم بره بالا میترسیدم. الان دیگه کاملا مصمم هستم که بارداری نه تنها مشکلاتمو کم نمیکنه بلکه بیشتر هم میکنه. ان شاءالله فردا هم میخوام برم مشاوره تا ببینم چیکار باید بکنم

شاید پیش پا افتاده باشه.اما اصلا نمیتونی درک کنی چه خانواده مزخرفی داره. من الان صد درصد متوجه شدم ت ...

نه عزيز

شما بايد اونقدر روي خودت كار كني و خودتو قوي كني كه اين چيزاي ساده زندگي و ب كامت تلخ نكنه و شماهم زندگيو ب كام همسرت تلخ نكني 

نبايد حرف ٤ تا نادون انقدر ناراحتت كنه

شما خودتو درست كني كل زندگيتو اطرافيانتم درست ميشن

ريشه تمام مشكلات تو خود ماست

نه عزيز شما بايد اونقدر روي خودت كار كني و خودتو قوي كني كه اين چيزاي ساده زندگي و ب كامت تلخ نكنه ...

این درسته عزیزم اما من مشکلم اینه که برنامه زندگیم با ندونم ماری شوهرم مختل شده. تصمیم های سرخود شوهرم همیشه زندگیمو زهر کرده.‌من شدم عروسک خیمه شب بازی دست شوهرم.شوهرمم خودش عروسک خیمه شب بازی دست اوناس. اینه که منو داغون میکنه

این درسته عزیزم اما من مشکلم اینه که برنامه زندگیم با ندونم ماری شوهرم مختل شده. تصمیم های سرخود شوه ...

شايد قسمت نيست فعلا بچه داشته باشي و ب خاطر اونه كه هر سري چيزي ميشه كه نشه

شايد قسمت نيست فعلا بچه داشته باشي و ب خاطر اونه كه هر سري چيزي ميشه كه نشه

درسته عزیزم. خودمم ب همین نتیجه رسیدم. با این شوهری که من دارم وقتی الان پای من نمی ایسته پس فردا با دو تا بچه نمیتونم دیگه مدیریتی تو زندگیم داشته باشم