2737
2734
عنوان

همین که رفتن میخوام برم دنبال کارای طلاقم خیلییییی حالم خرابی

| مشاهده متن کامل بحث + 12856 بازدید | 310 پست

الان از صبح تو اتاقم. فقط براشون غذا میبرمو خودم میام تو اتاق. امروز میخواستم بهشون بگم اگه فقط خاله و دختر خاله ام بودین میوندین خونهذام برام ارزشمند بودین. اما الان که میبینم مادر و خواعر آدم بی عرضه لی هستین که جوونیمو زندگیمو بازیچه دستتون قرار داده هیچ ارزشی برام‌ندارین

عزیزم استارتر جان این چیزایی که تعریف کردی توی همه خانواده ها هست. شما خودت نباید باج میدادی به خانو ...

خودش بچه اش رو از بین نبرد، خیلی حرصش دادن بچه مرد، بعد باج نداده خوبی کرده، شوهرش اگر فهمش میرسید اول از همه راحتی زنش براش مهم بود، نه مسافرخونه باز کنه ، هی قول میده و زیر قولش میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش بچه اش رو از بین نبرد، خیلی حرصش دادن بچه مرد، بعد باج نداده خوبی کرده، شوهرش اگر فهمش میرسید ا ...

دقیقا همچین خوبی هایی اسمش باجه.سر همچین مسائلی ادم بخواد حرص بخوره که کلاهش پس معرکه است

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
2731
الان از صبح تو اتاقم. فقط براشون غذا میبرمو خودم میام تو اتاق. امروز میخواستم بهشون بگم اگه فقط خاله ...

خسته نباشی😑😑

ببین دوست عزیز شما خودت برای خودت ارزش قائل نیستی از بقیه چه انتظاری داری

با اون همه توهین و تحقیر که همسرت بهت کرده پاشدی غذا دادی بهشون😨😨😮😮

بعدشم عزیزم برای منم دعا کن که بتونم طعم مادر شدن رو بچشم  و شکر گزاری نعمتی که خدا بهت داده ک ...

الهی بمیرم که حسرت ناراحتیای منو میخوری. الهی ب حق دل شکسته ام شمام زودتر باردار بشی . عزیزم دکتر طب اسلامی برو دارو برای تقویت دارن هم برای شما هم اگر مشکل از همسرت هس برای همسرت. خیلی راحت درمان نیشی‌ ناامید نباش هیچوقت. 

نمیفهمم‌چه‌جوری تو اتاق میتونین دعوا کنین ولی اقدام نمیتونین‌بکنین؟! یه رابطه ست دیگه‌مگه‌میخواین آ ...

منم وقتی کسی خونم باشه بدم میاد کاری کنم، چون همه اش باید حواست باشه یه صدا ندی آبروت برع

خسته نباشی😑😑 ببین دوست عزیز شما خودت برای خودت ارزش قائل نیستی از بقیه چه انتظاری داری با اون هم ...

خب چیکار کنم. حیوون که نیستم بیرونشون کنم. اونا شوهرمو پر میکنن درست اما در ظاهر که چیزی نمیگن . بخدا ب همینم راضی نیستم دلی رو بشکونم.‌این اولین باره مهمون میاد خونمو کوچیکش میکنم. اونم چون مارد ب استخونم رسیده

2738
الهی بمیرم که حسرت ناراحتیای منو میخوری. الهی ب حق دل شکسته ام شمام زودتر باردار بشی . عزیزم دکتر طب ...

همین ک دو روزه محلشون نمیدی و همه اش تو خونت آویزونن و نمیرن معلومه چقد پر رو هستن، وگرنه آدما عادی وقتی چنین شرایطی ببینن زود  بساط جمع میکنن برن

خب چیکار کنم. حیوون که نیستم بیرونشون کنم. اونا شوهرمو پر میکنن درست اما در ظاهر که چیزی نمیگن . بخد ...

نمیگم بیرونشون کنی

حالا که نرفتی خونه پدرت خودت رو به ناراحتی میگرفتی و میموندی تو اتاق،میذاشتی یه کم نازت رو بکشن

نمیفهمم‌چه‌جوری تو اتاق میتونین دعوا کنین ولی اقدام نمیتونین‌بکنین؟! یه رابطه ست دیگه‌مگه‌میخواین آ ...

عزیزم نمیشه استرس داشته باشی. منم بعد از رابطه باید برم حموم.‌کی برم که آینا نباشن؟!برادر شوهرمم تو هال میخوابه .اصلا نمیشه

خودت باید از خودت دفاع کنی. ادم زنده وکیل وصی نمیخاد.

عزیزم غرورم له میشه. وقتی میبینم از دخترای فامیل و حتی خواعرمو خواعر شوهرام سربودم. اما شوهرم ذره ای ارزش برای زندگیمون قائل نیست و براحتی دشمن شادمون میکنه 

2706