1232
1226

ايا ميدونستيد عفونت خيلي در تعيين جنسيت جنين موثره

اگه عفونت داشته باشين و ph واژنتون به علت عفونت تغيير كرده باشه

با همه تلاش ها به نتيجه دلخواه تون نمي رسيد

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2136376&slug=پسردار-شدن&postId=85390268

پسر دار شدن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2136483&slug=دختر-دار-شدن&postId=81452529

دختر دار شدن

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

1156
من عفونت داشتم میگن احتمالا دختره ربطی داره مگه؟؟

بله ph واژن رو عفونت تغيير ميده

مگه نميگي ربطي نداره پس اين تاپيكا به چه درد ميخوره

بايد اول عفونت درمان بشه

و البته اگه مرد هم عفونت داره درمان بشه

بعد اين تاپيكا مفيد ميتونه باشه

فرمانروایی آسمانها و زمین از آن خداست هر چه بخواهد می آفریند به هر، که بخواهد دختر می بخشد و به هر که بخواهد پسر می بخشد و یا هم پسر دهد و هم دختر و هر کس را بخواهد عقیم می گرداند، زیرا او دانا و تواناست. سوره شوری آیه ۵۰ و ۵۱

از همه زنان سرزمینم میخواهم مستند "انقلاب جنسی" را حتما تماشا کنند!
یعنی عفونت دخترزایی میاره!!!

يا پسر زايي

بستگي به نوع عفونتش داره

8

pH طبیعی واژن بین 3.8 تا 4.5 می باشد. ثابت نگه داشتن pH در این محدوده می تواند رشد باکتری ها و قارچ ها را در محیط واژن متوقف کند.

باکتری لاکتوباسیل در واژن زندگی می کنند و با ترشح اسید لاکتیک و هیدروژن پر اکسید باعث اسیدی شدن محیط واژن می شوند.

میزان pH ممکن است با گذشت زمان و در طول زندگی فرد تغییر کند. مقدار این عدد، معمولا قبل از اولین دوره قاعدگی و بعد از یائسگی، بیشتر از 4.5 است.

pH واژن معمولا در سال هایی که فرد قدرت باروری و تولید مثل دارد، کمتر از 4.5 بوده و ممکن است در اثر عفونت و یا برخی بیماری های خاص افزایش پیدا کند.

عوامل متعددی مانند عفونت ممکن است میزان pH را تغییر داده و معمولا باعث افزایش آن شود.

واژینوز باکتریال نوعی وضعیت پزشکی است که به خاطر افزایش میزان باکتری واژن می افتد و باعث زیاد شدن مقدار pH نیز می شود.

فرد مبتلا به واژینوز باکتریال ممکن است، در واژن، احساس خارش، درد و سوزش داشته و به هنگام ادرار کردن نیز، ترشحات سفید و یا خاکستری رنگی را مشاهده کند.

به غیر از واژینوز باکتریال، وجود عفونت هایی مانند ریکوموناس واژینالیس و سترپتوکوک گروه B (GBS) نیز ممکن است باعث افزایش pH واژن شود.

میزان pH خون از محیط واژن بیشتر است. وقتی فرد در دوران قاعدگی قرار دارد، خون ریزی میزان pH واژن را افزایش می دهد.

مایع منی، بر خلاف محیط اسیدی واژن، خاصیت قلیایی دارد. وقتی اسپرم وارد واژن می شود، ممکن است pH آن جا را به طور موقت افزایش دهد.

مردم از آنتی بیوتیک ها برای از بین بردن باکتری های مضر استفاده می کنند، اما این داروها می توانند باکتری های مفید مانند باکتری های موجود در واژن را نیز از بین ببرند. به همین دلیل، ممکن است PH واژن افرادی که آنتی بیوتیک مصرف می کنند، متعادل نباشد.

UTI ها pH محیط واژن را افزایش نمی دهند، اما افزایش pH خطر ابتلا به عفونت مجاری ادراری را در فرد بالا می برد.

کاهش سطوح استروژن در دوران پیری و یائسگی می تواند فرد را، مکررا، در معرض خطر ابتلا به UTI قرار دهد، زیرا کاهش استروژن باعث افزایش pH واژن می شود.

در این شرایط، پزشکان برای کاهش pH و جلوگیری از ابتلا به عفونت مجاری ادراری، دارو های حاوی استروژن را تجویز می کنند.

اگه قصد دارين جنسيت جنين اينده تون رو تعيين كنيد

بايد اول ph واژنتون رو در حالت نرمال و استاندارد نگه داريد 

و هيچ عفونت نداشته باشيد

حتي عفونت مجاري ادرار

عفونت طولاني مدت ساير بدن كه در اثر مصرف أنتي بيوتيك طولاني درمان شده باشه هم ph واژن رو به هم ميزنه

فرمانروایی آسمانها و زمین از آن خداست هر چه بخواهد می آفریند به هر، که بخواهد دختر می بخشد و به هر ک ...

شمااگه مريض بشي دكتر نميري

چون مرگ و زندگي دست خداست  

شمااگه مريض بشي دكتر نميري چون مرگ و زندگي دست خداست    

عزیزم من اینو در جواب سوالی که در عنوان تاپیک نوشتید گذاشتم، منظورم اینه که باید تلاشمونو کنیم ولی دیگه اگه نشد نمیشه بگیم چرا نشد، دقیقا وقتی هم مثلا کسی، دور از جون، بیماری بد بگیره دکتر میره و شیمی درمانی هم میکنه ولی اگه نتیجه نگیره یعنی دیگه خدا نمیخواد عمرش بدنیا باشه

1167
عزیزم من اینو در جواب سوالی که در عنوان تاپیک نوشتید گذاشتم، منظورم اینه که باید تلاشمونو کنیم ولی د ...

بله بله

وليكن هدف از تاپيك اينه اگه كسي تلاش كرده نشده، دلايل ديگه رو هم بررسي كنه

كلا منكر اصلا قضيه نشه ! كه ابدا نميشه ....

حفظ تعادل pH واژن ، برای سالم نگه داشتن آن ضروری است. pH زیر 7 بیانگر اسیدی بودن محیط واژن و pH بالاتر از 7 بازی (قلیایی) بودن آن را نشان می دهد. pH طبیعی واژن معمولا کمتر از 4.5 می باشد. هرچه این عدد پایین تر باشد، محیط واژینال اسیدی تر خواهد بود.

پزشکان می توانند با اندازه گیری pH میزان اسیدی بودن محیط واژن را تعیین کنند. شما می توانید این کار را در خانه نیز انجام دهید.

بالا بودن pH واژن (قلیایی شدن رحم) ممکن است باعث ایجاد عفونت و رشد باکتری ها و مخمرها در واژن شود.

بله بله وليكن هدف از تاپيك اينه اگه كسي تلاش كرده نشده، دلايل ديگه رو هم بررسي كنه كلا منكر اصلا ق ...

بله شمعدونی جان، حق باشماست، من قصد نداشتم مسیر تاپیکت رو منحرف کنم

عزیزم من اینو در جواب سوالی که در عنوان تاپیک نوشتید گذاشتم، منظورم اینه که باید تلاشمونو کنیم ولی د ...

گزارش دیسکاوری، ‌مطالعه تازه‌ای که در رویال سوسایتی منتشر شده، به این نتیجه رسیده است که مادران در مقایسه با پدران، در تعیین این که زوج،‌ فرزند پسر یا دختر داشته باشند،‌ ‌سهم بسیار بسیار بیشتری دارند. هدف هم بقای کودک است.
سارا پرایک از محققن این مطالعه می‌گوید: «به نظر می‌رسد زمانی که هزینه‌های سنگین و قابل پیش‌بینی در ارتباط با تولد یا پرورش یک فرزند دختر یا پسر در محیطی خاص وجود داشته باشد،‌ زنان در مورد جنسیت فرزند خود سوگیری پیدا می‌کنند و گرایش دارند فرزندشان جنسیتی داشته باشد که بهترین شرایط را در آن محیط خاص داشته باشد.» 
پرایک که از محققین دانشکده تحقیقات زیست‌شناسی دانشگاه ملی استرالیا است،‌ می‌افزاید:‌ «تغییر نسبت جنسیت جنین در پاسخ به کیفیت محیط زندگی به احتمال زیاد از بالاترین امتیازها در هرگونه‌ای است،‌ چرا که به مادر این امکان را می‌دهد که فرزند خود را با شرایط غالب هماهنگ کنند و نیز برای خودشان هم شرایط بهتری به وجود بیاورند.» 
مطالعات قبلی بر روی پرنده‌ها،‌ خزنده‌ها ‌و پستانداران از جمله انسان،‌ نشان داده بودند که چنین اتفاقی می‌افتد،‌ اما دانشمندان تا به حال دقیقا نمی‌دانستند که چه مولفه‌هایی تعیین می‌کنند که فرزند دختر باشد یا پسر. به عنوان مثال، 🌸🌸🌸🌸برخی از دانشمندان شرایط عمومی بدنی و سلامت مادر را در تعیین جنسیت جنین موثر می‌دانستند.🌸🌸🌸🌸

جالب اينجاست سطح استرس مادر هم روي جنسيت جنين بسيار موثر عست

#تعيين_جنسيت_جنين

تعيين_جنسيت_جنين#‍ 

نقش_مادر_در_جنسيت#  

تعيين_جنسيت_جنيت#  

نقش_مادر_در_جنسیت#  

نقش_تغذيه_در_جنسيت#  

چگونه_دختردار_شويم#  

چگونه_پسردار_شويم#  ‍‍ 

1220