2726

هرشخص به چهارتا سوال پایینی جواب میده 

و کسی که همه سوالل رو مثل اون جواب داده رو پیدا میکنه😐😂😄

حوصلم سر رفته دیگه 😐😐😬😂😂

رنگ مورد علاقه

حیوون مورد علاقه

ماه تولد

درس مورد علاقه

واسه خودم

بنفش

گربه

شهریور

ریاضی و زبان

‏جواب کوتاه یعنی ادامه نده حوصله تو ندارم💆😌

سلام.دوستای عزیزم من تصمیم گرفتم توی کانال تلگ.رامی آموزش گلدوزی و ساخت ست بدلیجات گلدورزی رو یادتون بدم قطعا خیلی هاتون به یه کار درمنزل احتیاج دارید در عوضش شما برام دعا کنید❤️

به آخرین تاپیکم مراجعه کنید لینک کانال رو اونجا گذاشتم

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ماه تولد بهمن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

قرمز

فروردین

مورچه 

هندسه و فیزیک و شیمی

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

صورتی الاغ آبان زبان 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706