2726
عنوان

بچه ها دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 111 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بجای شما بودم تا آخر عمر اسم مامانمم نمیاوردم سر پیری معرکه گیری😊🤐😒😒

شوهرم همش میگه بهش زنگ نزن زنگ هم زد جوابشو نده ولی دلم نمیاد میگم دلش ازم نشکنه فردا نفرینم کنه

شوهرم همش میگه بهش زنگ نزن زنگ هم زد جوابشو نده ولی دلم نمیاد میگم دلش ازم نشکنه فردا نفرینم کنه

قربونت برم بذار بفهمه کارش واقعا زشته توام سعی کن عادت کنی مستقل بشی بازم شوهرت ادم خوببه هیچی نمیگه الان تو باید وابسته شوهرت زندگیتو بچت باشی دگ ن ی مادری ک ی ذره معرفت نداره فکر ابرو شما رو نمیکنه

خدایا شکرت🤱🙏❤
2728
قربونت برم بذار بفهمه کارش واقعا زشته توام سعی کن عادت کنی مستقل بشی بازم شوهرت ادم خوببه هیچی نمیگه ...

درسته انقدر از خانواده شوهرم حرف خوردم هر سری پدرشوهرم زنگ میزنه میگه واسه عروس خانم جهاز خریدین

درسته انقدر از خانواده شوهرم حرف خوردم هر سری پدرشوهرم زنگ میزنه میگه واسه عروس خانم جهاز خریدین

بذار بگن یه کم بیخیال باش برا چی خودتو اذیت میکنی مامانتم اولشه یه مدت بگذره اونم خوب میشه

میدونم چی میگی واقعا عزیزم ولی اهمیت ندع سعی کن رو  مستقل شدنت کار کنی کاری نداره ک خیلی سردم با مامانت برخورد کن نمیگم بی احترامی کن ولی مث قبلا برخورد نکن

خدایا شکرت🤱🙏❤
2706