2737
2734
فقط یه ماه که اونم همش میگفت دستودلبازم

به حرف توجه میکنی یا باید در عمل میدیدی؟؟؟

گاهی ادما حرفاشون دروغ نیست اما دیدگاهشون با ما یکی نیست مثلا شاید اون از نظرش همینکه میاد میبردت بیرون یعنی داره برات هزینه میکنه یعنی دست و دلبازه اما از نظر شما و خیلییای دیگه این کار وظیفه اش باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیرم دختری که انقدر سطحه خانوادگی و عزت نفسشپایینه که پسرا براش خرج کنن که داستانش جداس، نوشتم بالا ...

عزیز دختره با یکی دوسته،فا.حشه نیست که دور از جونش،الانم داره با همون ازدواج میکنه،پسره هم واقعا دوستش داره و همه جوره هم ثابت میکنه،،این فرمولی که گفتی رو من امتحان کردم جواب نداد،تازه هم یه کامنت گذاشتم واسه یه بیرون رفتن و یه بستنی خوردن ساده چه حرفایی بارم کرد

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
بنظر من خیلی مسخرس که میگن یه سری خریدا وظیفه پسر نیست تو دوران عقد!!! عقد هیچ فرقی با عروسی نداره ...

اینا همه درسته عزیزم 

عرف جامعه چیز دیگه رو‌می گه 

والا حرف شما از لحاظ شرعیم درسته

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
2731
شما هنوز تجربه ی زندگی مشترک نداری گلم  یه سری از خریدا اصلا وضیفه پسر نیست تو‌دورانه عقد، دوس ...

چ ربطی داره زنش ک هستیم عقد و عروسی نداریم نخاد بخره دیگه نمیخره  

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔
2738
من دیگه صبرم تموم شد تو عقدم دارم جدا میشم 

صبر کار انسان‌های ضعیف هست. آدم یا تلاش می‌کنه که درست بشه و یا نشد مسیر زندگیش را عوض می‌کنه. صبر یعنی ضعف مطلق! 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
عزیرم دختری که انقدر سطحه خانوادگی و عزت نفسشپایینه که پسرا براش خرج کنن که داستانش جداس، نوشتم بالا ...

نه عزیزم این نسخه واسه همه جواب نمیده. شوهر من واسه من خسیس بود واسه خودش لباس مارک میخرید از فلان پاساژ واسه من از سر خیابون😐 بعد عقد بیشتر خسیس شد همش میگفت پول نداره.  ولی لباسش هر بار عوض میشد.  من خیلی خیلی قانع بودم و تحمل کردم ولی دیگه تموم شد

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤
☹️ خدا ب همه زن ها صبر بده 

دقیقااا.......اخرم یجوری نشون میدن ک پسرا از ازدواج فراری ان و دخترا تشنه شوهر....اه

خوشبختی، به معنای نداشتن مشکل نیست؛ داشتن توانایی مقابله با مشکله

عزیزم به نظر من نسخه هر زندگی و مردی متفاوته خودت باید دنبال قلق مردت باشی

بعضی مردا تو نامزدی زورشون میاد خرج کنن ولی به مرور زمان جا میفته براشون

من همسرم تو دوران نامزدی هیچ لباسی برام نخرید هیچ خرجی هم بهم نداد فک میکردم خیلی خسیسه ولی وقتی اومدم سر زندگیم هرچی گفتم برام گرفته هرچی لباس بخوام هم بهم پول خوب میده هم برام خرج میکنه

ولی بازم میگم هرمردی متفاوته تو باید بفهمی خسیسه یا فقط خیلی چیزارو بلد نیست

صبر کار انسان‌های ضعیف هست. آدم یا تلاش می‌کنه که درست بشه و یا نشد مسیر زندگیش را عوض می‌کنه. صبر ی ...

شما چطور تشخیص دادی من تلاش نکردم؟؟ تلاش نمیکردم 2 سال وقتم هدر نمیرفت

دوستان لطفا برام صلوات بفرستید مشکلم حل شه❤
2706