2733
2734

اصلا این دوتا چه فرقی باهم دارن😅😅و بعدم اینکه بار اول که میری چی باید بگی بگی سلام من حامله ام 😂😂😂ببخشید‌ ولی بلد‌نیستم

متخصص زنان

بله بگو باردارم برا مراقبتهایه دوران بارداری اومدم

فرقشون تو تخصصشون هست

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

متخصص زنان و زایمان.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر مشکل مالی نداری برو متخصص زنان

میری پیش منشی میگی یه نوبت میخوام ازمایش دادم باردارم نوبت میده میری پیش دکتر بگی باردارم خودش راهنماییت میکنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2728

عهه یادش بخر منم نمیدونستم چی بگم.. اولش میری میگی دکی تاریخ پریودم فلان بوده از عقب انداختم.گبی بی مثبت شده‌‌ تاریخ بارواریتو در میاره ..برات سونو مینویسه بعدش دیگه میافتی روی غلطک

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟

ماما یه جورایی دستیار دکتر زنان برای کمک با زنهای بارداره

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

منم خیلی به این موصوع فک میکنم خخخخ 

مبگم ینی چی مثلا به دکتر بگم باردارم بعد اون بگه به من چه خخخ 

حالا من الانم تحت نظرم 

ولی فرق ماما با زنان چیه 

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
2738

اره برو پیش نتخصصمنم میرم پیش متخصص این ماما ها چی میدونن اخه

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
دقیقا خیلی فک کردم اول برم چی بگم😂😂😂

الان بارداری

اگه باردار نیستی بری پیش متخصص معاینات لازم رو انجام میده و آزمایشهایی رو که باید انجام بدی مینویسه و ...

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2706