2726
عنوان

چجوری مرغو بپزم ک ازش خون نیاد

497 بازدید | 35 پست

من مرغ دوست دارم اما هربار درست کردم ازش خون اومد میبینم خوشم نمیاد بخورم الانم دیدم توی سُسش ک مرغارو گذاشتم رو مرغا خون جمع شده

تمیزم میشورم ،قبل پختنم مرغارو سرخ میکنم چیکارش کنم دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو آب و پیاز یه 5 دقیقه بجوشون آب و بریز دور بعد مطابق همیشه بپز

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بزار یکم با اب و پیاز بپزه نیم ساعت بعد اب رو بریز دور مرغا رو سرخ کن اب تازه بریز  

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

ده دقیقه آب پز کن با زردچوبه و چوب دارچین، هم بوش گرفته میشه هم خون پس نمیده

بعد سرخش کن و بذار تو سس

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

مرغارو زعفرون ونمک بزن بعد تو روغن داغ خییلی سرخ کن که طلایی بشه.وقتی مرغا سرخ شد یه پیاز برگ و خلالی کن تو همون روغن ها سرخ کن باز یکم زدرچوبه بزن یه لیوان زعفرون دمکرده هم بزن مرغارو به چین داخلشون.قره قورت یا رب انار ترش هم تونصف لبوان اب حل کن بریز روشون بذار دوساعت باهم بپزن عالی میشه این مرغ

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

معمولا از سینه مرغ نمیاد ولی از رونش میاد .ومن هم شدیدا بدم میاد وقتی میبینم نمیتونم بخورم.من میزارم یه قلی میخوره میریزم دور 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706