2726

سلام.

دخترم ۳ سالشه همیشه مریضه.

ماهی یکبار سرما میخوره

هفته ای دو سه روز تب ۴۰ درجه میکنه

مدام میگه دلم درد میکنه

هرچی دکتر میبرمش فایده نداره.

جیگرم براش آتیش گرفته.

تو رو خدا اگه یه فوق تخصص عالی توی اصفهان سراغ دارید معرفی کنید.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ببرش کلینیک کودک من 

کجا هست؟

دکتر خاصی مدنظرته؟

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2728

من اصفهانم متاسفانه دکتر متخصص خوب نمیشناسم ولی یه دکتر عمومی هست که تقریبا تمام بیماری های ده سال اخیر منو پسر 4 ساله و شوهرمو کلا خونواده و اقوام رو تشخیص میده بعد هم اگه لازم باشه آزمایش و اینا مینویسه و توصیه میکنه که مثلا پیش چه تخصصی بری .تشخیصش عالیه اسمش دکتر مقاره عابد دهکردی هست مطبش خیابون امام خمینی شماره مطبش اینه33323342 فقط برنامه ی مطبش رو دقیق نمیدونم بعضی روزها خانومش که ایشونم دکترهست صبح یا بعد از ظهر ها میره وقتی زنگ زدی بپرس خود آقای دکتر باشن بعد برو

چند وقت پیش پسرمو نجات داد یه عفونتی داخل بدن بچم بود که اگر زود تشخیص داده نمیشد خیلی خطرناک بود.خداروشکر که حالش الان خوبه امیدوارم دختر تو هم زود زود خوب شه

من خانم دکتر بدیعی رو خیلی قبول دارم.شمس ابادی.ساختمان مسیح

شما بچت مشکل خاصی داره که متوجه شده باشه؟

حس میکنم دخترم یه مشکلی داره اما دکترا نمیفهمن.

آخه بچه که بیخودی تبش نمیره ۴۰ درجه و فقط با دیازپام بیاد پایین

من اصفهانم متاسفانه دکتر متخصص خوب نمیشناسم ولی یه دکتر عمومی هست که تقریبا تمام بیماری های ده سال ا ...

چه عفونتی بود؟

چطوری متوجه شد؟

خیلی ممنونم عزیزم

شما بچت مشکل خاصی داره که متوجه شده باشه؟ حس میکنم دخترم یه مشکلی داره اما دکترا نمیفهمن. آخه بچه ...

من پسرم نارس بود از همون بد تولد پیش ایشون میبردم.تشخیصاش خوبه.به هرحال بچت باید ازمایش بده و علت تب مشخص بشه

عزیزم ببرش کلینیک کودک من 

کلا متخصص کودک داره هر زمان از شبانه روز که بری تو خیابان شیخ مفیده من دکتر اسلامیان بردم باحوصله وخوش اخلاقه اگر دکتر گوارش بخوای دکتر صانعیان هم عالیه

من پسرم نارس بود از همون بد تولد پیش ایشون میبردم.تشخیصاش خوبه.به هرحال بچت باید ازمایش بده و علت تب ...

۶ ماهش که بود خودم گیر دادم به دکتر که انواع آزمایش ها رو براش بنویسه حتی تست عرق هم ازش گرفتن که خیلی ها نمیدونن چیه!

اما تو جواب آزمایشش هیچی نبود!

ولی من مطمئنم یه چیزیش هست..آخه پارسالم تبش اینقدر رفت بالا که تشنج کرد

چه عفونتی بود؟ چطوری متوجه شد؟ خیلی ممنونم عزیزم

عفونت مربوط به سرماخوردگی خیلی وقت پیش بوده که آثار سرماخوردگی ازبین رفته بود ولی عفونت رسیده بود به ریه و تبش بسیار بالا میرفت و پایین نمیومد آزمایش نوشت ماهم انجام دادیم خودش دارو داد خوب شد.کلا تجربه اش توی اطفال زیاده ما همیشه اول میبریمش پیش ایشون خیلی راحت هم اگر تخصص خاصی بخواد میگه برین پیش فلان تخصص اصلا عارش نمیشه که بفرسته پیش یه دکتر دیگه.

بعد از 6 ماهگی دیگه ازمایش ندادی براش؟

چرا دادم ولی نه به اون کاملی.

انا دیروز دوباره خودم از دکتر خواستم چکاپ کامل براش نوشت جوابشم آماده شده الان دنبال دکتر خوب میگردم که جوابشو واسه اون ببدم

چرا دادم ولی نه به اون کاملی. انا دیروز دوباره خودم از دکتر خواستم چکاپ کامل براش نوشت جوابشم آماده ...

هر دکتری ازمایشگاه خودشو قبول داره.الان هر دکتری بری احتمالا دوباره آز بنویسه.بعدم هر ازمایشگاهی نرو.خطا زیاد دارن.ازمایشگاههای خوب برو

2706