2733
2734

مثلا خانواده م بهش بگن مراقب من باشه یا تلفن خونه رو وصل کنه یا هر توصیه ی دیگه بهش برمیخوره و فک میکنه اینا دخالته

خدا جون مراقب من و پسرم و بابایی باش...خیلی دوستت داریم  

اونوقت اگه خانواده خودش بگن برعکسه😅

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

این خلق و خوی بچه گانه رو یه سری ادما دارن دیگه از توصیه دوستانه میرنجن یا دوست ندارن یا هرچی  مثلا بعضی خانما هم اینجا میگن به مادرشوهرم چه ربطی داره شوهرم تب داره یا مریضه یا چرا بهم میگه مراقب فلانی باش یا چرا میگه فلان کار اینطوری بهتره  !!!!!

بهتره بهش توصیه مستقیم  نکنین که ایشونم جبهه نگیره لزومی نداره حساسش کنین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

سلام عزیزان 

از شما عزیزای باردار کسی هست که کرم ضد چروک آلمانی بخاد که از آلمان آوردم 

و اینکه این کرم روی پوست کسانی که استعداد پارگی حتی در چاق شدن هم داشتن امتحان شد و اثری از چروکهای  بارداری روی پوست شکمشون نیست  

مارک weleda mama آلمان 

اکثر آقایون کوچکترین حرفی از خانواده همسر رو دخالت فرض میکنند و تاب نمیارن،مختص همسر شما نیست،البته خانمها هم به وفور نسبت به خونواده همسرشون این حس درشون هست.

بهش بگو من خیلی برای خانوادم مهم هستم باید از خدات هم باشه که همیشه به فکر من هستم حسودیت میشه لابد 

دوبار که بهش پرخاش کردی و صدات رو بردی بالا دیگه غر نمی زنه

من اگه شوهرم درمورد خانوادم حرفی بزنه جوری جبهه می گیرم پشیمون بشه چرا گفته

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

خوب بگو نگن!!!! چرا باید بشینن دامادو نصیجت کنن وقتی دوست نداره؟؟؟ خودشونو از چشم نندازن..... 

خودت با شوهرت حل کن ..چر ا باید اینقدر خانواده ها دخالت کنن..خونه خودشه بخواد وصل میکنه نخواد نمیکنه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2706