2733
2739
عنوان

قفل رو یه اهنگ

85 بازدید | 13 پست

https://m.youtube.com/watch?v=eTa1jHk1Lxc

هرچه قدر گوش میکنم خسته نمی شم

از صبح پشت هم این آهنگ داره پلی میشه

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

https://www1.24naijamuzic.com/download-mp3/florence-the-machine-jenny-of-oldstones-game-of-thrones/

این موزیک

قبلی ویدیو

قبلی با ف.  شکن باز میشه

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

یوتیوبه با قند شکن باید بریم 

یه لینکی فرست فیل تر نباشه

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم اینجوریم که از ی اهنگ خوشم بیاد انقد گوش میدم تا حالم بهم بخوره کلا اون اهنگو حدف کنم 😐

دقیقا

یوتیوبه با قند شکن باید بریم  یه لینکی فرست فیل تر نباشه

خودش گذاشتم

ولی با ویدیو ببینید زیباتره

خودش گذاشتم ولی با ویدیو ببینید زیباتره

الان دارم میگوشمش

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2738

Jenny  of oldstones 

Florence

این چ فیلمیه

Game of Theron 

منم اینجوریم که از ی اهنگ خوشم بیاد انقد گوش میدم تا حالم بهم بخوره کلا اون اهنگو حدف کنم 😐

منم😂😂😂‌ولی اهنگای محسن یگانه رو اصلا خسته نمیشم خخخخخ خانواده معترضن دیگه😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

جدی😂😂من ولی حتی اگه خواننده ی موردعلاقممم باشه دیگع جوری میشه ک صداشو بشنوم عوق بزنم😂😂

منم با محسن یگانه همینم

همیشه میریم کنسرت اون یا سیروان

بیچاره ها 

الان فک کردم عذاب وجدان گرفتم براشون

اونا اعتراض هم نمی کنن

جرات ندارن

دی جی خانواده منم