2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عالیه....

البته راهکارهایی که در طی داستان برای زندگی ارائه میده حالا یه کم قدیمی شده و اغلبش رو جاهای دیگه خوندیم.

اما پیشنهاد میکنم حتمااااا تا آخرش بخوانید.

دیدید بعضی کتابها تازه بعد از چند روز اثر خودش رو.تو روان آدم نشون میده؟

سه شنبه ها با موری از اون دسته است.

تیکر یک سالگی پسر دومم...
2720

خیلی کتاب خوب و روونیه تعجب میکنم چیزی نفهمیدی

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
عالیه.... البته راهکارهایی که در طی داستان برای زندگی ارائه میده حالا یه کم قدیمی شده و اغلبش رو جا ...

نمیدونم.فعلا که صد صفحه اش خوندم اما فقط چند تا جمله اش به دلم نشسته

2714

من خوندمش واقعا کتاب قشنگیه خب خیلی رمان گونه نیست که جذاب باشه ولی جلساتی که با موری داره خیلی قشنگه حرفای موری و نگاهش به زندگی واقعا نابه دید جدیدی به آدم میده کلا کتابای دیگه این نویسنده مثل یک روز دیگر و پنج وعده دیدار در بهشت رو شدیدا توصیه میکنم بخونید فوق العادست

پسرم اومدی شدی همه دنیام

گتاب گتسبی بزرگ رو میخوندم هیچی متوجه نمیشدم فایلش از یه مترجم دیگه خوندم بسیار روان بود ، ملت عشقم از دو مترجم و دو انتشارات مختلف خوندم هر دو خوب بود ولی یکیش روانتر  و بدون سانسور بود، سه شنبه ها ما موری رو کتابشو دارم هنوز نخوندم فایلشم تو کانال بوک تاپ هست

2706