2737
2734
عنوان

تا حالا شده...

100 بازدید | 18 پست

قرض و بدهی و بیکاری و... خلاصه یه بن بستی تو زندگی پیش بیاد که ناامید بشید، خسته بشید، کم بیارید ولی یهوو معجزه بشه...

خدایا آرزوی همه رو برآورده کن

شده بود ولی من خیلی راحت از اونم گذشتم زندگیم بهم ریخت دوباره

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
گاهی واقعا آدم کم میاره

اره ولی من هروقت دعا میکنم خدا دعاهامو میشنوه دوتا راه حل جلومم گزاشت اشتباه کردم راه دومو انتخاب کردم اشتباه خدایا منو ببخش😔😔

دلبندممم....من فقط دلم روی دل تو بندمیشود                                                                                                         (N  ❤  B)
2738

اره تو اوج بی پولی فقط ۵۰تومن پس انداز داشتم مهمون میومد برام واقعا دلم شکسته بود که نمیتونم پذیرایی خوب بکنم داشتم خونه رو تمیز میکردم اومدم قرانو پاک کنم گفتم باز کنم قرانو تا بازش کردم بطور عجیبی ۲۰۰تومن پول افتاد ازش وافعا شوکه شدم 

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢
اره تو اوج بی پولی فقط ۵۰تومن پس انداز داشتم مهمون میومد برام واقعا دلم شکسته بود که نمیتونم پذیرایی ...

آخی عزیزم، درکت میکنم، واقعا معجزه بوده، قربون خدابرم

خدایا آرزوی همه رو برآورده کن

[QUOTE=878132س69]مطمعنن میبخشه[/QUOTE]

اره مطمنم برامنو که بخشید حدیث کسا بخون زیاد

2706