2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خخخ منظورم ابن نیس منظورم ابنه ک واس اسپرم بد نیس ۱۵ یا۱۶روز نزدیکی نکنیم؟؟

خب چرا نزدیکی نکنین. شما از لحظه ای که پری تموم شد ازادین هر کاری میخواین بکنین و بهتر هم هست که رابطه باشه. تا روز تخمکگذاری و حتی بعد از اون

خب چرا نزدیکی نکنین. شما از لحظه ای که پری تموم شد ازادین هر کاری میخواین بکنین و بهتر هم هست که راب ...

آخه فقط میخوام یکبار درماه اقدام ب بارداری کنم اگ بشه روز تخمکگذاری ان شالله

جنسیتش چیه؟

دختره. من دقیقا روز تخمکگذاری رابطه داشتم و یک هفته قبلش شوهرم ماموریت بود. میگن روز تخمکگذاری رابطه باشه جنسیتش احتمال زیاد پسره و اگر چند روز قبل از تخمکگذاری رابطه باشه دختره. ولی برا من دختر شد. پس نتیجه میگیریم هرچی خدا بخواد همون میشه😊

2714

پسر میخوای؟ تا خدا نخواد هرچی تلاش کنی فایده ای نداره. بعدم اینجوری شانس بارداریت رو کمتر میکنی. به نظر من بگو خدایا نینی سالم بده دختر و پسرش ف قی نداره تا اینکه خدایی نکرده مثل خیلیا توی نینی سایت مجبور بشی بیفتی دنبال دوا و دکتر برا یه دونه بچه

دختره. من دقیقا روز تخمکگذاری رابطه داشتم و یک هفته قبلش شوهرم ماموریت بود. میگن روز تخمکگذاری رابطه ...

چه جالب که همون ماهه اول شده برا منم دعا کن من این ماه ماهه اولم بود اما مامان نشدم🙈

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

دکتر به من گفت بعد از تموم شدن عادت یک شب درمیون باید باشه یه روز خیلی احتمال بارداری میاد پایین

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
چه جالب که همون ماهه اول شده برا منم دعا کن من این ماه ماهه اولم بود اما مامان نشدم🙈

والا انقدر به من گفتن فکر نکن هر وقت بچه بخوای بچه دار میشی و چند ماه باید بدویی تا بچه گیرت بیاد و .... که من از ترسم یکسال زودتر از چیزی که بچه میخواستم اقدام کردم تا به امید خدا سال بعدش تازه باردار بشم. ولی همون ماه اول شد. بعضی وقتا میگم الهی شکر که نخواست برم دنبال دوا و دکتر، ولی بعضی وقتا هم میگم خب اگر میدونستم همون ماه اول میشه صبر میکردم سال دیگه اقدام میکردم. بازم راضی هستیم به رضای خدا. الان بیشتر از جونم نینیم رو دوست دارم. انشاالله شما هم به زودی باردار میشی. دکترم میگفت باردار نشدن تا 5 ماه اول اقدام کاملا طبیعیه و جای نگرانی نیست.

والا انقدر به من گفتن فکر نکن هر وقت بچه بخوای بچه دار میشی و چند ماه باید بدویی تا بچه گیرت بیاد و ...

ممنونم عزیزم خدا نینیتو حفظ کنه منم گفتم تا ۵ ماه اقدام کنم اگه نشد برم دکتر دیگه بعدش . از خدا برام بخواه زیاد منتظرم نذاره 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻یه نی نی عالی همه جوره بهم بده ❤️❤️😍😍🙏🏻