2410
2553
عنوان

یه پارک روبروی خونمون هست که ...+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1874 بازدید | 103 پست
چیزیو از دست ندادی ...هیچی معلوم نبود بابا

آره من بزور فهمیدم مدل نشستن شونو الکی گیر دادن ب اینکه چرا عکس گرفتی

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ن حرفتون صحیحه کار استارترم اشتباهه اما فقط عکس گرفتنش دید زدن اینجا معنی نداره!

نه حتی یک در صدم قیافشون معلوم نیست ،اگه بود هیچ وقت نمیگرفتم

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

با دیدن این تاپیکا آدم میترسه جایی بره خداییش .من و همسرم عین دوست دختر دوست پسر میمونیم باهم رابطمونم از دوستیمونم عاشقانه تره انجام دادن کارهای خارج عرف تووو پارک رو من نمیپسندم اما عاشقانه بودن خیلیم عالیه،به نظرم که نه دید زدنه رابطه مردم کار درستیه عکس گرفتنشم که دیگه بدتر🤦🏼‍♀️

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
نه بابا بعدش یه کارایی میکردن که نگوووو

بایدازهمون یه کارایی میکردن که نگوهاعکس میگرفتی خواهرم😆مااومدیم همون ی کارایی میکردن که نگوهاروببینیم ن ی راهبه که بایه پدرروحانی نشسته داره صحبت میکنه رو

خدایاشکرت
2714
آره من بزور فهمیدم مدل نشستن شونو الکی گیر دادن ب اینکه چرا عکس گرفتی

آره والا ،اینجا یه عده همیشه گروه دلواپسان رو تشکیل میدن یه بار عکس سپهر حیدری و زنشو گذاشتم یه عده میگفتن چرا عکس زن مردم رو پخش میکنی

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستین ،ممنونم تیکر رسیدن به حاجتم هست

خونه پدر‌منم رو‌ به پارکه .‌از طبقه مادرم کاملا معلومه .ولی چون کنار کلانتریه اصلا زوج نمیاد بشینه .‌فقط مادرا با بچه هاشون .‌منظره ی زیباییه . من کیف میکنم میبینم . خدایی پارک رو‌به خونه رویاییه . حتی اگر عاشقا بیان که بهتره .‌لذتبخشه ‌.‌ به نظرم دیدن رفتارهای عاشقانه خیلی جذابه .من دوست دارم ببینم . حتی دوست دارم برم بگم که قدر اینروزارو بدونید و یادتون نره چطور دست همو میگرفتید .‌نذارید بعدها روزمرگی و‌دلخوری و دخالت دیگران باعث بشه قید خاطراتتونو بزنید و‌ هزار بار پشیمون بشید و ...... خیلی حرفها دارم بگم بهشون .

عاشقااااا قدر عشقتونو بدونید . دخترا پسرا قدر لحظه های بی ریا و یکرنگتونو بدونید . 

عزیزم اینکار غیراخلاقیه چرا ازشون عکس گرفته شما خودت دوست داری وقتی داری با شوهرت یا کلا هرکسی دارین ...

من هم حرفاي شما رو قبول دارم.    استارتر ب غير از فضولي كردن   اجازه عكس گرفتن هم ب خودش داده.   ...كار ب درست يا غلط بودن كار اون دو نفر ندارم. اما خب حتما مكان نداشتن  وگرنه اصلا تو پارك نميرفتن...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2706