2737
2739
عنوان

لكه بيني بارداري هفته ششم

312 بازدید | 37 پست

سلام من اول هفته ششم و لكه بيني قهوه اي دارم كه دوروزه شروع شده

كمرم هم درده قبلا سابقه سقط داشتم 

به نظرتون اينبارهم سقط ميشه؟

و كي برم سونو ؟

دكتر رفتم ازمايش نوشته كه تيتر بتامو توي چندروز بسنجه امروز اوليش رو دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
 دکترم از همون اول بهم شیاف داده خداروشکر تا الان خوب پیش رفته عزیزم نمیتونی ازاد بگیری ؟

نه متاسفانه زبون نفهمن خوب من دلم ميخواد شياف بزارم هي ميگن ضرر داره قبل از سونو شايد پوچه

2738
استارتر جواب تیتر بتاتو گرفتی ؟ 

يكيرو امروز دادم يكيو بايد يكشنبه بدم كه باهم مقايسه كنه ببينه عدد بالا رفته يا خدايي نكرده در حال افت و سقطه خيلي ناراحتم يعني خدا دوباره ميخواد منو با اين غصه امتحان كنه؟

نه متاسفانه زبون نفهمن خوب من دلم ميخواد شياف بزارم هي ميگن ضرر داره قبل از سونو شايد پوچه

راست میگن عزیزم .قبل تشکیل قلب شیاف فقط جاشو محکم میکنه و درصورت تشکیل نشدن قلب سقط خودبه خودی نمیشه و باید حتما کورتاژ شین. استراحت کنین و زیاد فعالیت نداشته باشین .انشاالله که به خیر میگذره 

اخه اینم امکانش هست پوچ باشه و اگه شیاف بزنی بچسبه وسخت سقط بشه ولی چون قبلی قلب... دلیل سقط قبلیتون چی بوده 

راست میگن عزیزم .قبل تشکیل قلب شیاف فقط جاشو محکم میکنه و درصورت تشکیل نشدن قلب سقط خودبه خودی نمیشه ...

انشالا اميدوارم خدا تو اين ماه هاي عزيز منو فراموش نكنه 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💘

2706