2737
2734
عنوان

درد زیر شکم هنگام لانه گزینی

13326 بازدید | 11 پست

سلام 

بچه ها کسایی که درد لانه گزینی داشتن میشه بیان توضیح بدن چجوری بوده شدید بوده یا خفیف؟ اونایی که خفیف بوده حالت تیر کشیدن داشته؟ 

اونایی هم که درد لانه گزینی اصلا نداشتن آیا درد پریودی هم نداشتن؟

چند روزه عقب انداختی؟؟؟؟منم زیر دلم درد میکنه،نمیدونم مال بارداریه یا نه!۲۴ روز هم هست پری عقب افتاد ...

من هنوز 26 پری هستم عقب ننداختم ولی دیروز یه کم زیر دلم تیر می کشید خیلی کم. پریودام اکثراً 26 روزه بوده به استثنای دفه قبلی که 32 روزه شد.

خب خیلی عقب افتاده آزمایش بده یا سونو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درد من طوری بود مثل دل پیچه شدید. تمام اعضای داخل شکمم به هم میپیچید. فکر کردم غذایی که خوردم سنگین بوده بهم نساخته. تیر کشیدن نبود. شبیه پری هم نبود‌ اونقدر زیاد بود نصف شب میخواستم برم بیمارستان. لک هم نداشتم.

2731
درد من طوری بود مثل دل پیچه شدید. تمام اعضای داخل شکمم به هم میپیچید. فکر کردم غذایی که خوردم سنگین ...

شاید سردیت کرده منم سردی بهم نمیسازه یه وقتایی قبل پری دل درد شدید میشم بخاطر سردی جات

2738
درد من طوری بود مثل دل پیچه شدید. تمام اعضای داخل شکمم به هم میپیچید. فکر کردم غذایی که خوردم سنگین ...

منم مثه شما شدم دیروز،از درد داشتم میمردم اما فقط ۱۰-۱۵دقیقه بعدش رفع شد،امروزم اصلا هییییچ دردی ندارم،یعنی ممکنه مثبت باشه؟