2726
عنوان

سوال ازغذای کمکی دارم.

46 بازدید | 7 پست

سلام 

پسر من 8 ماه و 10 روزشه دوتا نصف یک دونه دندون در آورده

سوپ انواع مختلف درست میکنم خیلی موقع ها نمیخوره چکار کنم ؟

و یک سوال مهم تر باتوجه ب سن و دندون هاش سوپ میکس کنم یا پشت قاشق له کنم

میگن میکس کنی عادت میکنه ب میکس درسته

اخه وفتی دندون جویدن نداره برفرص له کنم سر دلش نمیمونه؟؟

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

نخوردنش که شاید مزه سوپو دوست نداره 

یکم ابلیموی تازه و طبیعی بهش بزن شاید بخوره 

ولی میکس اصلا نکن چون با لثه هاش میجوه 

من فقط یک‌ماه به دخترم غذای میکس شده دادم اگه میکس بهش بدی تا سه سالگیشم مجبوری همینکارو کنی 

جویدنو یاد نمیگیره

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
نخوردنش که شاید مزه سوپو دوست نداره  یکم ابلیموی تازه و طبیعی بهش بزن شاید بخوره  ولی می ...

وای تا سه سالگی 

اصلا نمیخوره جکار کنم باز میکس یک کم میخوره

به نطرت دیر نشده

عادت کرده

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای تا سه سالگی  اصلا نمیخوره جکار کنم باز میکس یک کم میخوره به نطرت دیر نشده عادت کرده

از الان یه مقدار از غذاشو میکس نکن 

مثلا سیب زمینیاشو جدا کن بقیشو میکس کن بعد سیب زمینیارو تکه های کوچولو بریز توی سوپش بهش بده

بعد کم کم بقیه موادم از میکس دربیار 

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍

من که دخترم 14 ماهشه و 2 تا دندون داره فقط. دکتر گفت ميکس بهش بده. چه توقعي داري از بچه ي بي‌دندون. ضمناً سوپشو يکم غليظ درست کن. مثل ماست خامه‌اي باشه غلظتش. سيب‌زميني هم زياد نريز. من خودم عدس. برنج . گوشت يا مرغ. کدو حلوايي. لوبيا سبز. هويج و کمي سيب‌زميني ميريختم. بعد 10 ماهگي هم تره فرنگي و لوبيا سبز اضافه کردم و بعد يک سالگي کمي هم نمک ميزنم ولي هنوز ميکس ميکنم.

بهش کته ماهیچه بده بعدشم چون دندون داره میتونی غذای انگشتی بدی

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ