2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بله عزیزم وقت میکنم . گاهی نمیرسم غذامو درست کنم با قابلمه میرم اونجا وگوشتی و مرغی میزارم غذامو درست میکنم .که شب که برمیگردم مشکلی نداشته باشم . گاهی خسته هم میشم از کم خوابی . ولی لذت میبرم از اینکه عمرم به تنبلی تلف نمیشه 😄

بله عزیزم وقت میکنم . گاهی نمیرسم غذامو درست کنم با قابلمه میرم اونجا وگوشتی و مرغی میزارم غذامو درس ...

واقعا خیلی سخته اگ بابچه هم ادم باشه نمیتونه اصلااستراحت کنه.از. پا درنمیاد ادم؟

اوووووه ساعت اداری خوبه که من که تو بیمارستانم چی بگم که هرروز شیفتم با روز دیگه فرق میکنه هیچ برنامه ریزی نمیشه کرد ولی مجبوریم بسازیم و بگذرونیم تازه ما تعطیلاتم نداریم

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
واقعا چکارمیشه کرد؟!چ سخت

هیچی باید خیلی چیزارو تو زندگی فاکتور بگیری منکه تواین سه سال ازدواج کردم کلا یه بار مسافرت رفتم و هیچ مراسمی نتونستم برم مهمونی نتونستم برم فقط و فقط خونه ی پدرم و پدرشوهرم اونم هفته یی یه بار بزور

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

درسته سخته ولی قابل تحمله . شکر خدا من دوسه سال دیگه بازنشست میشم ولی از همین الان کار دوم رو پیگیری میکنم که اون زمان بیکار نباشم چون سنم زیاد نیست .چند روز عید توی خونه بیکار نشستم و نشد بخاطر سیل سفر بریم . الان انگار عذاب وجدان دارم برای اون چند روز که از دستم رفت باورت میشه؟ هر چند وقت یکبار یکروز مرخصی بگیر و استراحت کن .کارهای عقب افتاده ات رو تنطبم کن . یا به خودت برس . فقط از خودت غافل نشو اصلا . وگرنه کار کردن پیرت میکنه عزیزم

از 8 صبح تا 5 عصر سركارم

دارم نامزد ميكنم

خيلي استرس دارك ك نكنه ب نامزدم نرسم

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت

خیلی خسته کننده است من فقط میرسم غذا درست کنم تازه پدر و مادرم اکثرا بنده خداها یه چیزی خودشون درست میکنن میان خونم ارایشگاه هم به سختی میرم

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
آره چرا نرسیم؟ البته منظورت هر روز سر زدن که نیست؟ من هفتگی میرم سر میزنم هم خونه مادر هم خونه ماد ...

به خودت و زندگي هم ميرسي؟

لایکم نکن خوشگلم ❤️                     امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
2706