2737
2739
عنوان

سوال حياتي در مورد مادرشوهر متاهلا بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 79 پست

عزيزم خواهش ميكنم به هييييچ وجه نرو!! اولا كه كسي كه ميره بايد بياد خداحافظي كنه و براي سفر زيارتي حلاليت بگيره !! هيييچ جاي دنيا مرسوم نيست وقتي داره ميره كس ديگه اي بره خداخافظي بكنه! وظيفه اون هست!! با اوضاع شما كه شرايط خيلييي بدتره اون دست روت بلند كرده و وظيفشه كه بياد از دلت در بياره و حلاليت بخواد !! به هيچ وجه نرو! رفتي يعني هر چي سرم اوردين مهم نبوده ى از اين به بعد منتظر بدترش باش!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مسعله اينحاس شوهرم طرف مادرشه اصلا قبول نميكنه مادرش منو زده

غلط کرده بعد۲ماه ادم نشده؟؟باید میومدن عذرخواهی بعد میرفتی خونت

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

خودت ببين چي ميخواي ايشون بايد بياد حلاليت بطلبه

كسي كه اعتقاد به سفر زيارتي داره به حلاليت هم اعتقاد داره

يكي هست ميگه من اصلا ديگه پامم تو اون خونه نميذاشتم مگه اينكه همسرم خونه جدايي تهييه ميكرد 

اما شما رفتي و بخشيدي پس شايد همسرت انتظار داشته باشه مادرشم ببخشي

بهرحال بايد ببيني خودت و همسرت چي ميخواين

2738
اصلا ادم نيستن هيچ كدومشون اصلا در شان منو خانوادم نيستن يه خدا خيلي خستم نميدونم اين چه سرنوشتيه

پس چرا اومدی؟شوهری ک حمایت نکنه ک بدرد نمیخوره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خب چرا برگشتی سر این زندگی که نزدیک ترین ادم بهت ازت حمایت نمیکنه؟

حرف قشنگي زدي 

مردي كه از زنش نتونه حمايت كنه مرد نيست پست فطرت عالمه

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
اصلا ادم نيستن هيچ كدومشون اصلا در شان منو خانوادم نيستن يه خدا خيلي خستم نميدونم اين چه سرنوشتيه

خب چرا پس وقتي شكايت كردي رصايت دادي و ادامه ندادي؟

يا اينكه شرط نكردي كه از اونجا برين و زندگي مستقل داشتع باشين و بجاش همسرت شرط برات گذاشت

وقتي محكم نباشي همين ميشه ديگه مقطعي درست ميشه يك مدت تحمل ميكني  باز تحملت تموم ميشه بحران زد ميشين باز دوباره آروم ميشين دوباره از اول

هيچوقت درست حسابي مسكلتون حل نميشه اونم با اين روش

2706