2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

بارداریها باهم متفاوته یکی لاغر میشه اولش یکی وزن اضافه میکنه

ولی ای کاش یکم تحمل داشتینو تا سه ماه به هیچکس نمیگفتین

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

خب بشی

مگه چه ایرادی داره؟

مشکلی باشه دکترت تقویتی میده

من تا هفته ۱۸، پنج کبلو کم کرده بودم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
خب بشی مگه چه ایرادی داره؟ مشکلی باشه دکترت تقویتی میده من تا هفته ۱۸، پنج کبلو کم کرده بودم

از صورت لاغر بدم میاد اه من صورتم کشیدس  دراز نشون میده..گفتم شاید باید چیزی خاصی بخورم خوب بشم

بعدش خوب شدی عزیزم؟

اره بعدش وزن گیری داشتم

منم لاغر میشم اولش صورتم زشت میشه

ولی دیگه مادرشدن این سختی ها رو هم داره☺

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706