2726

الان ۱۲ دوره هستم اما کمی ترشح تخم مرغی دارم زود نیست؟!!!! بعدم رابطه نداشتم و شرایط رابطه ندارم یعنی تخمک تا کی میمونه و ازبین‌میره؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تنبلی دارم دورم ۵۵ روزس

اگه منظم باشه پری هات که همونجوری محاسبه میشه که گفتم ولی برای شما فکر کنم با سونوگرافی باید روز تخمک گذاریتونو مشخص کنید ، تو سایتها نوشته که عمر تخمک بین 12 تا حداکثر 24 ساعته ولی من دکتری که رفتم میگفت 6 ساعت !!!!!!!!!!!

اگه منظم باشه پری هات که همونجوری محاسبه میشه که گفتم ولی برای شما فکر کنم با سونوگرافی باید روز تخم ...

وااااا ۶ ساعت پس شانس خیلییییی کم میشه نمیتونیم که هر ۶ ساعت اقدام کنیم من فک میکردم یکی دوروزه..‌ هزینه سونو هرماه برام زیاده میپسپرم به خدا خودش خواست میده نخواستم نده😢

وااااا ۶ ساعت پس شانس خیلییییی کم میشه نمیتونیم که هر ۶ ساعت اقدام کنیم من فک میکردم یکی دوروزه..‌ ه ...

میگم عزیزم تو سایتهای معتبر نوشته 12 تا حداکثر 24 ساعت این مطلب حتمیه ولی نمیدونم چرا دکتر به من گفت 6 ساعت اتفاقاً من هم شنیدم نگران شدم البته اگه تو حوالی زمان تخمک گذاری یک شب درمیون اقدام بشه اسپرم حدود سه روز داخل بدن زن زنده میمونه ، البته من خودم یکسال نیم اقدامم ولی هنوز باردار نشدم ان شالله شما زودی مامان میشید