2737
2734
عنوان

گدا

508 بازدید | 42 پست

دیروز یه گدای اومد در خونمون رو زد گفت بذارید بیام داخل مادرم اوردش تو خونه گفت برام چای بیارید براش اوردیم گفت دیابت دارم قند نمی خورم گفت اصلا چای نمیخوام بهم پول بدید من بهش ۵هزازتومن دادم اما گفت من ۴تا ۵هزار تومنی میخوام😅😅گفت برام رب بخر به مادرم گفت مادرم رفت رب گوجه نیم کیلوی گرفت ۹هزارتومن قهر کرد گفت چرا۱کیلوی نگرفتی😅😅😅😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

راه ندید بابااااا

کار ترسناکیه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2738

ميرفتين بيرون ميذاشتين به زندگيش برسه 

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

یبار پشت در خونه ما با 3تا بچه نشسته بود میگفت برنج بهم بدین یا ماکارانی یا روغن. 

خیلی زشت بود با اون سر و وضع در خونمون نشسته بود تازه میگفت حال ندارم برید بقیه همسایه هاتونم صدا کنید کمک کنن بهم. 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2706