2726

دارم منفجر میشم از حرص

خانواده شوهرم خیلی خیلی خوب و ماهن ولی تو این مورد اصلا درکم نمیکنن ،هر هفته دورهمی گذاشتن با فامیلاشون خونه ی منم میان و در اصل منم تو این دوره ها شرکت دادن 

من واقعا سختمه . از اول بارداریم تحمل کردم با حاله بدم ولی الان ک سنگین تر شدم و بدنم سست شده واقعا دیگه نمیکشم 

شوهرم هم مهمون دوست داره و از خداشه و اگ بگم نیان فکر بد میکنه و دعوای حسابی داریم مثل هربار 

وای خدا 

علاوه براین ک تحمل ندارم بیان خونه ی من ،تحمل ندارم هفته های بعد خونه ی بقیه اشونم برم و یه جا بشینم ،دوست دارم فقط استراحت کنم و دراز بکشم . ولی هیشکی درکم نمیکه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حق دارم یا نه ؟؟؟

دیروزم ک پیش خانواده شوهرم بودم بهم گفتن ک جمعه میایم ها 

خب منم نمیتونم بگم ک نیاین . یکی باید خودش درک کنه و شرایط منو در نظر بگیره 

چطور واسه یکیشون سرما میخوره یا حوصله ندارن دورهمی رو یه هفته لغو میکنن ولی ب من ک میرسه شرایط بارداریم اصلا مهم نمیاد براشون

اومدن بشین شوهرت پذیرایی کنه یا خواهر شوهرات

والا پذیرایی میکنه شوهرم . ولی اخرش ک مهمونا میرن تقریبا همه چی هوار میشه رو سر خودم 

من علاوه براین ک باردارم تازه عروسم هستم .واقن تا حالا ندیدم خونه تازه عروسی ب اندازه ی من مهمون اومده باشه دیگه تحمل ندارم اه

بشوهرت بگو چند روزه حالم خوب نیس.مهمونیو بندازه خونه مامانش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
کاش میتونستم رک باشم تا این حد😕

اشکال ما تازه عروسها همینه منم تازه عروسم و مادرشوهرم توقع داره همیشه برم خونشو کاراشو کنم اگه دوروز نمیرفتم خودش زنگ میزنم الان تازه باردار شدم پریروز خونشون بودم گفتم که تازه باردارشدم و شیرینی دادم توقع داشت مثل همیشه کاراشو انجام بدم و شب بمونم منم واقعا زیر دلم درد میکرد گفتم خسته ام و اومدم خونه همش هم نصیحتم میکرد که باید کارکنی تا بچه ات نسوزه منظورش این بود که کارای منو انجام بده الان دوروزه زنگ نزده که حالمو بپرسه خووهرشوهرام هم که اصلا یه تبریک نگفتن .منم کاری به کارشون ندارم و مواظب خودم و بچه ام هستم

باور میکنی دیشب اصن فیلم بازی نکردم واقن نقطه ب نقطه ی بدنم درد میکرد خانواده شوهرم هم دیدن ولی اصن ...

امشب خودتو بزن به غش و ضعف و کمردرد،نکته ی مهمشم اینه که بگی لکه دیدی...اگه بلدی گریه هم کنو به شوهرت بگو اگر بچمون چیزیش بشه مقصر شمایی

2706