2726
عنوان

ترشحات تخمک گذاری چجوریه کسی میدونه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 45240 بازدید | 30 پست
خب وقتی رابطه دارم برا بارداری دوروزی یه بار که باشه همیشه تو واژنم هست

منی اون روزی که رابطه داری بعددوالی سه باردستشویی رفت ازبدن خارج میشه اگه ترشحاتت به اون شکلیه که گفتی و ده روز ایناس ماله تخمک گذاریه

مهرسای قشنگم, دخترنازم ,شدی همه ی زندگی مامانی و بابایی 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منی اون روزی که رابطه داری بعددوالی سه باردستشویی رفت ازبدن خارج میشه اگه ترشحاتت به اون شکلیه که گف ...

شب که رابطه دارم میخوابم بعد صبحش با دسشویی مقدار زیادی خارج میشه بعد تا دوروز هر بار هم دسشویی میرم کم کم خارج میشه ..‌ کلا هرموقع اقدام کنم این ترشح تخممرغی داخلم وجود داره انگار.... حدس میزنم منی باشه 

2728
شب که رابطه دارم میخوابم بعد صبحش با دسشویی مقدار زیادی خارج میشه بعد تا دوروز هر بار هم دسشویی میرم ...

این که میگی هر رابطه تخم مرغی داری این برا تحریک جنسیه 

واسه سهولت رابطه 

تا بعد رابطه تا چن ساعت این تخم مرغی هست تا کامل ازت خارج بشه

ولی این سفید که قاطیه هم میتونه عفونت باشه هم میتونه ترشح عادیه بدنت باشه 

بنظرم ترشح عادیه بدنته 

ترشح تخمک گذاری کاملا رنگش مثه اب و کشداره مثه سفیده ی تخم مرغ نپخته

من ترشح داشتم که زیادم شده بود مثل سفیده تخم مرغ شک داشتم که چیه؟ تخمک گذاری یا نه؟ از یه ماما پرسیدم کامل برام توضیح داد که ترشح تخمک گذاری چجوریه. شمام بخونید حتما: ترشح سفید تخم مرغی زمان تخمک گذاری

من ترشح داشتم که زیادم شده بود مثل سفیده تخم مرغ شک داشتم که چیه؟ تخمک گذاری یا نه؟ از یه ماما پرسید ...

عزیزم این لینک بالا نمیاد میشه بگی منم مث تو گیجم نمیدونم منی یا تخمک گذاری

دعا کنید تیکرم همین رنگی بمونه 🙏این رنگی نموند ولی خدا مصلحتم چیز دیگه دید بازم شکر تسلیم
2706