2733
2734
عنوان

دخترم یه حرفهایی میزنه آدم می مونه چی بگه 😲😲

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 56 پست
نه دوست خیالی خوبه نشونه ذهن بازه ولی اگر میخواد به شما هم نشونشون بده یا درمورد زندگیشون باهاتون با ...

نه دیگه این هنوز دو سال و نیمه هست 

اون حد حالیش نیست 

ولی مثلا یه بار یکی ازش پرسید اسم عروسکت چیه گفت کافرین 😨

اصلا از خودش دراورد 

اخلاقشم خیلی خاصه خیلی زیاد به دیگران محبت می کنه 

مثلا سر سفره نشسته داره غذا می خوره ببینه یکی کناره غذا براش می بره

نه دیگه این هنوز دو سال و نیمه هست  اون حد حالیش نیست  ولی مثلا یه بار یکی ازش پرس ...

ای جونم نگران نباش چیزی نیست احتمالا همون دوستای خیالیشن

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد تا چند وقت اسم کافرین رو تکرار می کرد 

آخرَش دعواش کردم 

یا نشسته یهو میگه خدایا رحمتش نکنه 

یا خدایا خدایا از من رها کن 😞

اینارو از بابام یاد گرفته معلوم نیست چی گفته اینم یاد گرفته

2731
چی بگم والا دخترم خیلی حرف میزنه  با خودشم حرف میزنه  گاهی منم می ترسم

با خودشون حرف بزنن طبیعیه 

بعدشم تو سن شناختن جهانن هرچی ببینن بشنون ضبط میکنن نگران نباش براش داستان بخون تا چیزهای مثبت یاد بگیره

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕

وااای😂😂😂😂😂😂سری بعد به شوهرت میگه بابا نبودی عبدالله اومده بود خونه با مامان...😂😂😂😂😂

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

دختر من تو دوسالگیش یه مدتی همه چی رو برعکس میگفت بعد فهمیدم عمدیه و توجه نکردم از سرش افتاد.

مثلا به مادربزرگش میگفت الهی پات خوب نشه الهی زنده نباشی

میگفت مامان برام ناهار نیار گشنم نیست

پرتقالش میدادم میگفت به به عجب موزی چه سبزم هست 

یه چیزا میگفت که در تعجب بودم از تضادها

مثلا شعر میخوند یه توپ ندارم قلقلیه سرخ و سفید و آبی نیست میزنم زمین هوا نمیره

الانم گاهی همونجوره

😆😆😆😆😆😆
2738
بعد تا چند وقت اسم کافرین رو تکرار می کرد  آخرَش دعواش کردم  یا نشسته یهو میگه خدا ...

وااای استارتر خیلی خندیدم 

خدا دلتو شاد کنه بچه تون ماشاالله خوشمزه اس خدا 

حفظش کنه 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
بعد تا چند وقت اسم کافرین رو تکرار می کرد  آخرَش دعواش کردم  یا نشسته یهو میگه خدا ...

اون عبدالله و اینام از جایی یا کسی شنیده!

لابلای حرفا شنیده،خوشش اومده یا تکرر داشته رفته تو مغزش

خلاقه! این عیب نیس

اما ممکنه واسه شما ک شوهرت نیست دردسر بشه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

این چیز غیرعادی نیست که،قشنگ معلومه دیالوگ فیلم هاس،در تلاش عیب گذاشتن روی بچتون نباشید،من یه بچه شش ساله رو میشناسم که الکی میگه داریم میریم عروسی،یا میگه من توی نهد دوستمو زدم ،عادیه

میخواهم بهترین باشم 🙌