2733
2734
عنوان

سوال

120 بازدید | 10 پست

بچه ها الان تاپیک زدم که سالگرد عقدمه، به نظرتون بده باخود همسرم برم براش یه شلوار کتان بخرم به عنوان کادو سالگرد عقد؟

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

ن منم عقد ک بودیم همین کاروبراش کردم البته منم بردمش رستوران ب حساب خودم

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها یه چیز دیگه، اگه امروز رفته خونه توی مسیر یه دسته گل بخرم و 100 تومن بهش هدیه بدم چی، این چه چطوره؟

من فکر میکنم هدیه بخری بهتر از پول هست و درمورد شلوار هم میتونم بهت بگم که موقع خرید یه دونه از شلوارهاش رو با خودت ببر و به فروشنده نشون بده تا راهنماییت کنه و ازش بخواه بهت حق تعویض بده

2738
من فکر میکنم هدیه بخری بهتر از پول هست و درمورد شلوار هم میتونم بهت بگم که موقع خرید یه دونه از شلوا ...

اخه من کارمندم میخام از سرکار برم بخرم، بعدشم اصلا سایزشو ندارم 

اخه من کارمندم میخام از سرکار برم بخرم، بعدشم اصلا سایزشو ندارم 

من یه بار میخواستم واسه شوهرم لباس بخرم . عکسش رو تو گوشیم داشتم به فروشنده نشون دادم اونم با توجه به هیکل و جثه اش یه سایز بهم داد و من بهش گفتم برای هدیه است و ممکنه کوچیک یا بزرگ باشه گفت اشکال نداره بیار واست عوض میکنیم

من خودم معمولا هدیه پول به همه میدم ولی برای شوهرم همیشه هدیه میخرم . به نظرم پول هدیه دادن به شوهر زیاد جالب نیست . من خودم ترجیح میدم شوهرم واسم ههدیه بخره به جای اینکه پول بهم بده