2733
2734
جالبه که هرچی رسم از خانواده شوهر داریم بی کلاسی و عقب مونده و دمده است ولی رسم و رسومات خانواده زن ...

دقیقا.

من میگم اگه سیسمونی بچه اول رو خانواده دختر میدن، سیسمونی دومین بچه رو هم خانواده پسر بدن.

البته اگر دلیلش فشار نیومدن به خانواده تازه بچه دار شده هست. وگرنه چشم و هم چشمی و...  که بمانددد. بالاخره زایمان و دوا و درمان و سونوگرافی و...  خرج داره. سیسمونی رو کمک کنن.

ولی هر دو خانواده

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      
من پارسال که سقط کردم یه لباس ۲۰ تومنی خریدم مادرشوهرم گفت اینا با مامانته باما نیست. امسال همه چی خ ...

وظیفه مامانته!!!! وقتی به فرهنگمون نگاه میکنم جز چرکی و خاله زنک بازی هیچی توش نمیبینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول کن دیدن وسایل یه نی نی کوچولو یه ذوق و شوق و امید به زندگی شیرینی به ادم میده.  نه من مطم ...

اوففففففف سابقه داره هاااااااا

ولی خوب مادر است دیگر خوب بلدن بزن به دنده مریضی و مظلومی و دل پسر رو لرزوندن. البته اخرین بار که اینکارو کرد جواب نداد چون من جلوش رو گرفتم و نذاشتم بتازونه

2731
اره دقییییقا چون خانواده زن به خاطر دخترشون کوتاه میادن یا اصلا حرفشون برو نداره  ولی خانواده ش ...

دوبار جلوشون وایستیم جمع میشه

هرچند مادر خودم کار خودش رو میکرد و نصف اتاق رو پر کرد ولی من خیلی جلوش وایستادم و حتی جلو شوهرم با مادرم بحث کردم که این زندگیه منه خواهشا دخالت نکنید

مهم اینه که نهایتا دعوت کردی، منتها منم بودم راستش قبل از این دعوت اصلیت نمیومدم رسما میگید هر موقع دوست داشتید بیاید من وقتی میخوام یکی نیاد خونمون اینجوری میگم، ولی معذرت میخواما چون مشورت خواستی و البته منم نظر خودمو دارم میگم بعد از این کار زشتت زنگ زدی و دعوت کردی دیگه باید کدورتو میذاشتن کنارو میومدن، البته شاید بازم من بودم  نمیرفتم میگفتم بعد این همه پیغام پسغام به زور داره دعوتمون میکنه، چی بگم

خدایا مرسی عشقامو آفریدی (عمرم شوهرم، دنیام دخترم)
دقیقا. من میگم اگه سیسمونی بچه اول رو خانواده دختر میدن، سیسمونی دومین بچه رو هم خانواده پسر بدن. ...

نه دیگه خواهر توقعاتت زیاده. خانواده پسر باید بشینن دعوت رسمی بشن جهت بازدید و ایراد گیری. نمیشه که دوتا کار رو با هم انجام بدن🤣

دوبار جلوشون وایستیم جمع میشه هرچند مادر خودم کار خودش رو میکرد و نصف اتاق رو پر کرد ولی من خیلی جل ...

مادرن و نگران

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2738
مهم اینه که نهایتا دعوت کردی، منتها منم بودم راستش قبل از این دعوت اصلیت نمیومدم رسما میگید هر موقع ...

اخه من روزهای اخر بارداریمه و اصلا توانایی پذیرایی مفصل رو ندارم و جشنی هم در کار نبود. خوب چرا ماها نمیخوایم پای حرفامون بایستیم و خودمون رو تحمیل نکنیم؟ وقتی دوست دارن ببینن خوب قبول کنن که دوست دارن ببینن دیگه. من اینجوری گفتم مثلا بفهمن در خونم روشون بازه.

ولی حرفت درسته از همون زاویه که میگی

حس کردم شوهرمم پکر شد، اما علتش رو نمیفهمیدم. بچه ها من خیلی رو حال شوهرم حساسم برای همین همیشه انگش ...

مثل منی و این باعث میشه بعضیا بیشتر سواستفاده کنن

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
بعضیا اتیش میسوزونن بازم ادم خوبه و مظلومه میشن ادمایی مثل ما همیشه متهم و از درون متلاشیگ

میدونم من هنوز باردار نشدم اما خونواده شوهر منم همینن رسمایی ک ب اونا مربوطه بدرد نخوره رسمایی ک برای ماست باید اجرا بشه ..

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2706