2737
2734
ایشون از اینکه خانواده اش نمیتونن در شادی الانش سهیم باشن( دیدن سیسمونی) ناراحته. ولی با جوابی که به ...

حتما دعات میکنم اگر قابل باشم

اخه شادی نبوده، جشنی نبوده، باور کن من خانوادمم نگفتم بیان. یعنی واقعا من دلیل ناراحتیش نیستم؟

ایراد کارت هیچ جا نبود شوهرتم از دست ننش عصبانی بود نه تو 

کار خوبیم کردی سیسمونی و خودت گرفتی 

منم با نظرت کاااملا موافقم 

البته عقدم ولی نمیذارم مامانم سیسمونی بده 

بچه خودمونه 

وقای دور اب جون شوهرم مرد صاحبش پدربزرگش میشه به مامان بابای من چه ربطی داره سیسمونی بدن؟؟

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به خاطر همین حواشی بود که من خواستم از رسومات دوری کنم خواهر

دمت گرم. جزو  معدود افرادی هستی که آدم میتونه تحسینت کنه با این طرز فکر قشنگت. واقعا هیچ دلیلی نداره که خونواده ها برای بچشون که تا این سن رسیده خرج کنن. این رسوم مزخرف رو باید کند انداخت دور.

چه دل خوشی داری عزیز و چه شوهر خوبی داری! اگه کسی بود که کلا منتظر حرف مامانش بود  چی میکردی

دلم خوش نیست خواهر. تو چه میدونی من چه کشیدم تا بتونم زندگیم رو به یه ارامش برسونم؟ میدونی من چه روزهای سختی داشتم؟ کجا ها کوتاه اومدم تا شوهرم به ارامش برسه؟ البته منکر نیستم که همسرم لیاقت خوبی داره ولی باور کن از اول همه چیز مهیا نبود

من پارسال که سقط کردم یه لباس ۲۰ تومنی خریدم مادرشوهرم گفت اینا با مامانته باما نیست. امسال همه چی خریدم البته مامانم خریده به شوهرم گفتم کسی واسه سیسمونی دیدن نیاد خونمون که نشون هیچ کس نمیدم

دلم خوش نیست خواهر. تو چه میدونی من چه کشیدم تا بتونم زندگیم رو به یه ارامش برسونم؟ میدونی من چه روز ...

خوب خیلی ها بعد 10 سال و کلی تلاش هنوزم محیا نیست!!

همه در زندگیشون سختی دارن

بعضی ها بعد از سالها هنوز شوهر تحت اختیار خانواده اس

2738
خوب دیگه بذار به عهده خودشون دوست داشتن بیان نداشتن م نیان شما احترامی که باید گذاشتی دیگه خودتو درگ ...

میترسم. خاطرات ۸ سال پیش جلو چشمام رژه میره و همش میگم باز قراره طوفان به پا بشه

حتما دعات میکنم اگر قابل باشم اخه شادی نبوده، جشنی نبوده، باور کن من خانوادمم نگفتم بیان. یعنی واقع ...

قبول کن دیدن وسایل یه نی نی کوچولو یه ذوق و شوق و امید به زندگی شیرینی به ادم میده. 

نه من مطمینم که همسرتون از شما دلخور نیست. شاید از مادرش دلخور باشه، مخصوصا الان که میگی در این حاشیه سازی ها سابقه دارن

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      
ایراد کارت هیچ جا نبود شوهرتم از دست ننش عصبانی بود نه تو  کار خوبیم کردی سیسمونی و خودت گرفتی ...

جالبه که هرچی رسم از خانواده شوهر داریم بی کلاسی و عقب مونده و دمده است ولی رسم و رسومات خانواده زن به قوت خودش باقیست!!!!!نمیدونم چرااا؟؟؟!!!!

جالبه که هرچی رسم از خانواده شوهر داریم بی کلاسی و عقب مونده و دمده است ولی رسم و رسومات خانواده زن ...

اره دقییییقا چون خانواده زن به خاطر دخترشون کوتاه میادن یا اصلا حرفشون برو نداره  ولی خانواده شوهر زبونشون سر دختر مردم بلنده

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2706