2737
2734
کسی در شهر ما اینکار رو کنه کلا خانواده دختر رو ترور میکنن!

دوست من، دلیل اینکارم به خاطر مبارزه با فرهنگ غلط بود و اینکه ما هم جهیزیه و سیسمونی مفصل میدیم ولی من برای سیسمونی خواستم کمی پا روی عقایدی که مخالفشم بذارم

برای جهزیه راستش خانوادم خیلی سنگ تموم گذاشتن و اصلا بحث مالی نداشت اینکارم.

دوست من، دلیل اینکارم به خاطر مبارزه با فرهنگ غلط بود و اینکه ما هم جهیزیه و سیسمونی مفصل میدیم ولی ...

میفهمم چی میگی

ولی مردم تحمل ندارن

من مسی رو دعوت نکردم برای سیسمونی دیدن خوشبخناه فامیل خودم از این رسم ها ندارن

ولی مثلا مادرشوهرم گفتن فامیل پدری همسر بیان

منم چیزی نگفتم

البته کار خاصی نکردم یه مهمونی خیلی خیلی ساده بدون هیج مراسم خاص

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ۱ ساعتی جفتمون پکر و له بودیم اخر دلم طاقت نیوورد و بهش گفتم اخه عزیزم مگه ما چندتا مدل دعوت داری ...

ایشون از اینکه خانواده اش نمیتونن در شادی الانش سهیم باشن( دیدن سیسمونی) ناراحته. ولی با جوابی که به شما دادن معلومه از شما دلگیر نیستن. از مادرشون و شرایط موجودشاکین.

خودتو ناراحت نکن. 

ان شاالله نی نی تون صحیح و سالم دنیا بیاد. 

بذای من هم دعا کن لطفا

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      
2728
چرا من با این سن و بعد از ۸ سال زندگی کاملا مستقل از کمک خانواده همسر باید منتظر اجازه ایشون باشم؟ م ...

چه دل خوشی داری عزیز

و چه شوهر خوبی داری!

اگه کسی بود که کلا منتظر حرف مامانش بود  چی میکردی

دیگه یه سیسمونی دیدن انقدر دنگ وفنگ داره بابا عکس میگرفتی میفرستادی میگفتی دلتون میخواد یه سر بزنید ...

گفتم بهشون اما انگار علاقه به حاشیه و دنگ و فنگ دارن.

سابقه اینکارو دارن که موقع مناسبت ها اغتشاش به وجود میارن و حاشیه سازی میکنن

خداییش منم جای اونا بودم همین حسو داشتم طوری صحبت کردی گویا فقط تعارف کردی رسم ورسوم ول کن شاید مادر ...

نه عزیزم ناراحت نشدم. اخه من که منظور بدی نداشتم. ایراد کارم کجا بوده؟ من سعی میکنم انتقاد پذیر باشم و اصلاح کنم پس بهم بگو

2738
شمام همون پنجشنبه دعوت میکردی ومیگفتی تشریف بیارین دیگه کار نداشته باش کی میتونه بیاد وکی نمیتونه هر ...

همین کارو کروم ولی جواب نداد و کلا انگار دلش داستان و حاشیه میخواست

همین کارو کروم ولی جواب نداد و کلا انگار دلش داستان و حاشیه میخواست

خوب دیگه بذار به عهده خودشون دوست داشتن بیان نداشتن م نیان شما احترامی که باید گذاشتی دیگه خودتو درگیر نکن شوهرتم که درجریان همه چی هست نمیتونه بعدا ایراد بگیره ازت.

آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
ذهن خودتو درگیر نکن زندگی رو سخت نگیر

میدونی چیه؟ همسرم برام خیلی مهمه و لیاقتش بهترین رفتاراست من به خاطر همسرم ناراحت شدم دلم نمیخواد ناراحت باشه. خانوادش عروسیمون و عقدمون رو خراب کردن دلم نمیخواد از تولد بچش خاطره بد داشته باشه

گفتم بهشون اما انگار علاقه به حاشیه و دنگ و فنگ دارن. سابقه اینکارو دارن که موقع مناسبت ها اغتشاش ب ...

بعضیا کلا این مدلن گویا دلشون میخواد تمام برنامه های طرفو بهم بزنن واخرش ایراد بگیرن از طرف.شما کاری که بایدو انجام دادی بقیش باخودشونه

بابا بیخیال دیگه شما رسما دعوت کردی پیش شوهرتم اینکارو انجام دادی دیگه تقصیری بر گردن تو نیست خواست ...

خواهر وای از چشمی که یکبار ترسیده باشه و من ۸ سال پیش ترسیدم و دلیل رفتارم این خاطره سازی های خانواده همسرمه که در زمان عروسی ساختن

میدونی چیه؟ همسرم برام خیلی مهمه و لیاقتش بهترین رفتاراست من به خاطر همسرم ناراحت شدم دلم نمیخواد نا ...

پس مطمئن باش تولد بچتم همین نقشه رو دارن شما ناراحت نباش همسرت خودش میدونه اونا اخلاقیاتشون چطوره وخوب میشناسدشون شما بهترین رفتارو کردی باقیش دست اوناست یا جبران کنن یا کاراشونو تکرار کنن دیگه مقصر شما نیستی مطمئنا

میفهمم چی میگی ولی مردم تحمل ندارن من مسی رو دعوت نکردم برای سیسمونی دیدن خوشبخناه فامیل خودم از ا ...

دوستم منم سعی کردم که همین باشه ولی خوب دیشب این هست اون نیست راه انداخت و کلا مارو لنگ در هوا گذاشت

2706