2733
2734
عنوان

معده عصبی و استفراغ و... 😔

4304 بازدید | 19 پست

دوستان من معده ی خیلی عصبی دارم همش استفراغ شدید دارم و حالت تهوع شدید دایمی و در کنارشم خیلی گریه میکنم

دیگه دیروز رفتم دکتر اعصاب و روان برام آپودوکسپین ۱۰ میلی و اس سیتاور ۱۰ میلی البته از نیم میلی باید شروع کنم و تری فلوپرازین ۱برام نوشت ایا اطلاعی دربارشون دارید خوبن یا نه؟ دعا کنید خوب بشم دیگه خسته شدم 😭حدود شش ماهه که هیچی نمیتونم بخورم دیروز اینقدر فشارم تو مطب افتاده بود یه شکلات خوردم بعدش تو ماشین تمامی محتویات برگشت 😭از الان تا حالا ۱۲کیلو کم کردم اگر کسی میدونه اطلاعی بده ممنون میشم. 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

عزيزم علت اين همه گريه و عصبي بودنت چيه

حتما روانشناس خوب هم برو 

دكتر گوارش هم حتما بايد بري احتمالا رفلكس عصبي داري كه هر چي ميخوري برميگرده

قبل از هر كاري اول برو دكتر گوارش داروها را نشان بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزيزم علت اين همه گريه و عصبي بودنت چيه حتما روانشناس خوب هم برو  دكتر گوارش هم حتما بايد بري ...

خوب دیگه عزیزم خیلی گریه میکنم میشینم به گذشته فکر میکنم و گریه میکنم و اینکه دکتر گوارش رفتم معدم مشکل داره دارم قرص میخورم ولی دکترم گفت از اعصابمم هست 😔دیگه انشالله خوب بشه خسته شدم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
اره عزیزم سوزش معده هم دارم مشکل معده دارم ولی معدمم عصبی هست 😔

داروهايي هست كه تخصصي براي اعصاب معده تجويز ميشه

اول برو متخصص گوارش 

علت عصبي بودنت هم پيذا كن با روانكاو مطرح كن اگر صلاح ديد قرص اعصاب بخوري اونارو شروع كن چون ممكنه نياز به دارو نباشه با رواندرماني مشكلت حل بشه 

2738
داروهايي هست كه تخصصي براي اعصاب معده تجويز ميشه اول برو متخصص گوارش  علت عصبي بودنت هم پيذا ...

روانشناس رفتم گفت نیازه به دارو و دکترگوارشم هست قرص داده برای رفلاکس و استفراغم ولی گفت امتحانی سه هفته ایناراتجهیزکنم بخورم خوب شدم که هیچی نشد عوض میکنه خیلی دکتر ای خوبی چه عجب بردنم خانواده😔بعد از شش ماه دکتر احمد شوخی برای معده و دکتر محمد رضا پیرزاده برای اعصابم رفتم 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
اره عزیزم سوزش معده هم دارم مشکل معده دارم ولی معدمم عصبی هست 😔

گلم درمورد داروها اطلاعاتي ندارم 

ولي درمورد سوزش معده وقتي عصبي ميشي يا ناراحتي استرس داري معدت بيشتر از حد معمول اسيد ترشح ميكنه كه رو ديواره معدت ميريزه و باعث سوزشش ميشه 

وقتي استرس داري مقدار زيادي آب بخور آب با اسيد قاطي ميشه و رقيقش ميشه و نميذاره معدت بسوزه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
معده عصبی همش حرفه شما به احتمال قوی ورم معده داری منم داشتم دکتر گوارش رفتی؟

عزیزم رفتم مشکل معده دارم هم ورم شدید، التهاب شدید، رفلاکس شدید، فتق هیاتال، زخم سطحی، اندوسکوپی شدم ولی نه اینکه گریه میکنم اینم بدتر میکنه معدمو 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم رفتم مشکل معده دارم هم ورم شدید، التهاب شدید، رفلاکس شدید، فتق هیاتال، زخم سطحی، اندوسکوپی شدم ...

خوب میشی داروهای معدت بخور این داروهای اعصاب به دکتر گوارشت نشون بده بعد استفاده کن

2706