2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

[QUOTE=87805981]تلگ رام طلایی مال سپاهه😂 از اولم اشتباه کردین نصب کردین  تلگ رام خودتونو با فی لتر شکن وارد م ...[/Qفیلترشکن سرعت گوشی رو میاره پایین 

خیلی وقته طلایی دارم مشکلی نداشت 

واسه منم از اپ استور یه پی ام انگلیسی اومد ک تل طلایی امنیت نداره عکس و فیلماتون سیف نیست و حذفش کنید 😩من نکردم هنوز اگه حذف کنم چی جاش نصب کنم؟

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
2714
[QUOTE=87805981]تلگ رام طلایی مال سپاهه😂 از اولم اشتباه کردین نصب کردین  تلگ رام خودتونو با فی ...

شما فک میکنین مشکل  نداره  ولی خبر ندارین که گفتگو هاتون تحت کنترل سپاهه که...مگه نه😉

ضمنا تلگزام طلایی و هاتگرام و تل گرام های ایرانی ضد فیل تر خودشون پرو کسی دارن که فیل ترشکن لازم ندارن که خود پرو کسی سرعت گوشیو پایین میاره پس در کل فرقی نداره

💏"You & me 💕make a wonderful "We
واسه منم از اپ استور یه پی ام انگلیسی اومد ک تل طلایی امنیت نداره عکس و فیلماتون سیف نیست و حذفش کنی ...

برای منم همین پیام اومد و حذف کردم و دیگه نصب نمیشه

شما فک میکنین مشکل  نداره  ولی خبر ندارین که گفتگو هاتون تحت کنترل سپاهه که...مگه نه😉 ضم ...

درسته میدونم تحت کنترله ولی من مطلب خاصی که مغایرت داشته باشه نمیزارم و کاملا سیف بود،مشکلی با کنترل نداشتم ،ممنون از راهنماییتون عزیز

2706