2726
عنوان

جنسیت بچه و نظر همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 40 پست
مرد ها رو جون به جونشون کنی پسر میخواد 90 درصدشون که البته خواستنشون اهمیت نداره دوست عزیز دختر د ...

ولی فکر میکنم اگه بچم پسر بود سرمو می‌برد برای دختر داشتن..حس میکنم جفتشو میخواد بزور 

منم داداشم عاشق پسره البته بچه اولش پسر شد حالا دوباره بعد از ۵ سال خانموش باردار شده الان دختره خیلی ناراحته میگه این بیاد دنیا یک سال بعد ای وی اف میکنم دو قلو پسر ... اخه نمیدونم دختر چشه من خودم دوقلو دختر دارم یعنی هیچ وقت فکر پسر نمیکنم و نخواهم کرد 

😍😍   دوقلوهای دوستداشتنی من😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزرگترین درسی که تو بارداری الان آموختم اینه که همییییشه شکر گزار خدا باشم و همیشه خدا رو به داده و نداده شکر کنم،هیچوقت هیچوقت واسه کسی کار نکنم و جز خدا امیدم به کسی نباشه و توقع نداشته باشم...

من قبل بارداریم آرزوووم بود دختردار بشم،حتی گریه میکردم و التماس میکردم فقط و فقط بخاطر اینکه مادرشوهرم دختر نداره و دلم میخواست نوه اش دختر باشه و خوشحال بشه...

وقتی سونو ان تی گفت دختره شوهرم با شور و هیجان بهش زنگ زد که مامان مژده بده که دخمله😍

ولی نه تنها خوشحال نشد که درجوابش گفت خاک تو سرت که نسلت سوخته اس و منقرض شده...دختر به چه دردی میخوره؟

هنوز که هنوزه و وارد ماه پنجم شدم نه تنها هیچوقت دست کمکم نبود که همیشه برام زحمت میده و با حرفاش حسابی دلمو میشکونه و اشکم رو درمیاره...

اینارو گفتم که نه الان که دخمل کوچولوت رو ندیدی،نه بعدا که بغلش کردی؛هیچوقت واسه حرف مردم از شوهر گرفته تا غریبه ناراحت و دلگیر نشی،از هیییبچکس توقع نداشته باش تا آروم زندگی کنی

خدایا!خودت هوای سه تاییمون رو داشته باش❤
به نظرم اون چیزیو که نداره میخواد اون موقع دختر نداشته دوس داشته الانم دختر داره پسر میخواد بعدیو ...

دقیقا ولی من از اینکاراش بدم میاد انگار جنسه. بخاطر همین از الان دعوا داریم که من بچه بعدیو نمیخوام چون اگه دختر شد میخواد حتما براش بی اهمیت باشه و با شناختی که از‌ دارم مطمئنم اگه پسر دار میشدم اونقد به دختر بچه ها با حسرت نگاه می‌کرد تا منو حرص بده

2728
ولی فکر میکنم اگه بچم پسر بود سرمو می‌برد برای دختر داشتن..حس میکنم جفتشو میخواد بزور 

شاید  در یه حد

ولی در هرحال پسر بیشتر میخواد یعنی اکثرشون! فکر میکنن فقط پسر نسل نگه میداره!

نمیگم لزوما شوهر شما ولی اکثرشون

بزرگترین درسی که تو بارداری الان آموختم اینه که همییییشه شکر گزار خدا باشم و همیشه خدا رو به داده و ...

😳😳😳😳😳

چه مادرشوهر نفهمي داري خاك تو سرش كنن با اين طرز فكر پوسيدش 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
بزرگترین درسی که تو بارداری الان آموختم اینه که همییییشه شکر گزار خدا باشم و همیشه خدا رو به داده و ...

دقیقا اونایی که فکر میکردم از جنسیت بچم خوشال شن برعکس شد و اونایی که فکر میکردم جنس دختر دوست ندارن مثل پدرم و... از اینکه بچم دختر شده به شدت هیجان زدن.برعکس شد همه چی. 

شوهر من عشق دختر بود و هست از الانم میگه من که دیگه بچه نمیخوام ( یه دختر دارم) ولی اگر یموقع خدا داد یا از بیرون آوردیم دوست دارم بازم دختر باشه، واسه منم فرق نمیکنه ناراحتم نمیشم چون میدونم پسرم بشه انقدر مهربون هست که جنسیت واسش مطرح نباشه، راستی انقدر دوست داره از پرورشگاهی جایی یه بچه بیاره میگه یه دنیا ارزش داره آدم به یه بچه خانواده بده ولی من خیلی ازین کار میترسم

خدایا مرسی عشقامو آفریدی (عمرم شوهرم، دنیام دخترم)

شوهر من برعكس 

قبل از سونو ميگفت دوس دارم پسر باشه ولي به محض اينكه سونو گفت دختره عاشقش شد

از اون روز تا حالا كه ١٦ ماهشه دختره شده هووي من 🙄🙄

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

مردها اکثرا پسر دوستن.خودم و خانواده ی خودم دختر دوستیم ولی برعکس خانواده ی شوهرم همه پسر دوست.جاری هام بچه اولشون پسره و خلاصه تو خانوادشون پسرها پادشاهی میکنن.شوهر منم تا قبل از اینکه جنسیت معلوم بشه همش پسر پسر میکرد وقتی دختر شد اولش یکم تو فکر رفت ولی از فرداش دیگه هیچی نگفت الانم کلی ذوق داره و همش میگه دخترم عشق باباشه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
دقیقا اونایی که فکر میکردم از جنسیت بچم خوشال شن برعکس شد و اونایی که فکر میکردم جنس دختر دوست ندارن ...

حضرت محمد(ص):

از مبارکی زن این است که فرزند اولش دختر باشد...

همین جمله میتونه یه عالمه امید رو تو دل آدم زنده کنه،غصه ی شوهرت رو نخور،کم کم خوب میشه...من اولها شوهرم پسر میخواست اما الان از این رو به اون رو شده...

ورد لبش شده زینب بابا،دخمل بابا😍

اصلا باورم نمیشد مردی که میگفت حرف دختر رو نزن همین مرده!!!

یه کم که بگذره مهرش میفته تو دلش...

من روزی که سونو قلب داشتم شوهرم هیچ ذوقی از سالم بودنش نکرد چون مریض بود،روز سونو ان تی به یه نحو دیگه ته دلم رو خالی کرد،روز آنومالی هم من فکر کنم تنها زنی بودم که بدون همراه بودم،یعنی اینقدر دلم گرفت که میخواستم گریه کنم ولی وقتی شبش فهمیدم که ساختمونی که میسازند رو دزد زده و وسیله برده و شوهرم ذوقی نداشته واسه اون بوده ته دلم گفتم چه مردی بوده که اینهمه فشار روش بوده و واسه خاطر اینکه من ناراحت نشم هیچی به زبون نیاورده و من راجع بهش بد فکر میکردم...

حالا هم شاید تو یه کوچولو مثل من حساس شدی،یه کم بهش زمان بده،همه چی اونی میشه که تو دوست داری

خدایا!خودت هوای سه تاییمون رو داشته باش❤
خداییش خیلی باحال گفتی🤣🤣🤣🤣

خداییش حقه،دختر باشه اخ و پیف ،پسر باشه به به؟ مگه ارزش بچه همخون ادم به یه تیکه گوشت اضافه وسط پاشه؟

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2706