2737
2734
عنوان

بچه ها کجا میشه به دانشجوهای نیازمند کمک کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 45 پست
بله. قبلا به دوستم برای جهیزیه میدادم خودم یه جوری بودم چون جهیزیه باز کمتر و بیشتر جور میشه و تکمیل ...

ببین عزیزم 

من خودم ساکن تهران نیستم،ولی دوشبه از دردی که مردم در بیمارستان شریعتی میکشن و شنیدن گوشه ای از دردشون و‌بی پولی و بدبختیشون خواب به چشمام نیومده،هزینه های بیماران سرطانی خیلی خیلی بالا رفته،داروها خیلی بد گیر میاد.مردم توی بیمارستان شریعتی چادر میزنن ،😭😭😭😭

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی ماهی سه میلیون میتونی کمک کنی؟؟

نه سی هزار تومن. پدرم همیشه ماهی 150 تا 200 دیگه اگه پولم تموم شه بازم میده نهایتش میشه سیصد که یه دهمش میشه 30 هزار تومن

2731
نه سی هزار تومن. پدرم همیشه ماهی 150 تا 200 دیگه اگه پولم تموم شه بازم میده نهایتش میشه سیصد که یه د ...

ای جانم 

مهم نیت قشنگت هست عزیزم،کاش همهذی ما به این باور برسیم و از مقداری پول بگذریم،به نظرم خیلی وضعیت بهتر میشه،البته این موضوع همگانی بشه.

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
اینم خیلی ایده خوبیه

سلام خواهرم مدیر مدرسه منطقه محرومه  هست میگه خانوم خیر میاد  میگه چند تا دانش اموز امسال کاپشن یا کفش ندارن سن وتعداد میپرسه بعد که اورد میاد تو دفتر میشنه ما بچه ها را میاریم بهشون میدیم بدون اینکه بچه ها بفهمن میگیم جایزه خوب درس خوندنتونه ریز ریز اشک میریخته خانومه یکی دیگه براشون غذا میاره یکی لوازم التحریر و...

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
ای جانم  مهم نیت قشنگت هست عزیزم،کاش همهذی ما به این باور برسیم و از مقداری پول بگذریم،به نظرم ...

وقتی کتاب 4 اثرو میخوندم توش نوشته بود که یهودیا این قانونو دارن و خیلی خوبه و باعث برکت تو زندگی میشه. یه مدت روزانه ترجمه و تفسیر 5 آیه از قرانو میخوندم دیدم تو قران تحت عنوان زکات اومده....که بعدا فقها برامون شرایط تعیین کردن که اگه کسی این شرایطو داشت میتونه زکات بده که من قبول ندارم. چون تو قران پشت سرهم گفته نماز را به پا دارید و زکات را پرداخت کنید. عده ی خاصیو جدا نکرده. به خمس اعتقاد ندارم. فامیلمون آخونده . فامیل دورمونه. بابام میگه حقوق این آخوندارو از رو خمس مردم میدن

2738

یا بن خرید  از فروشگاه به تعداد میاورده میداده خواهرم میزاشته توی کیف بچه ها ومیگفته بده مامانت خواهرم میگفت من سر زده رفتم خونشون واقعا یخچال خالی مثل جاکفشی بوده میگفت سر زده رفتم دیدم یه خونه زیر زمین ونون خالی میخوردن

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
یا بن خرید  از فروشگاه به تعداد میاورده میداده خواهرم میزاشته توی کیف بچه ها ومیگفته بده مامانت ...

من میتونم حتی لوازم التحریر و لباس و غیره رو بخرم پست کنم

2706