2733
2739
چراااااااا هر هفته تمیز اساسی بکنی نیاز ب شستشو اصلا نیس

وسواس ندارما..ولی موقع خونه تکونی دوست دارم همه چی رو زیر اب بگیرم بشورم 

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید ولی شغلتون چیه؟؟؟چون اول صبح سرتون خلوته میگم

بیخیال بابا تاپیک عمومی بود یه نظری داد اینقدر خصوصیش نکنید و اینقدر چون و چرا نکنید که چرا هستی و ...

چه اشکال داره نظر بده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اگه از جنس آلومینیوم باشه کاملا میتونی بشوری ولی ام دی اف نه

الومینیوم !!!همین کابینت فلزیا رو میگی؟!

اخه استارتر گفت ضد ابه واسه این پرسیدم 

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
یعنی میشه شست کابینتارو😀 من دوست دارم شیلنگ بگیرم از بالا همه کالینتها رو بشورم ..خخخخ

خخخخخ نه منظور از ضد آب یعنی اگه اتفاقی آب روش بریزه یا بمونه مشکلی پیش. نمیاد ولی بازم باید مراقب بود و مرتب خشک کرد هر چی باشه چوبه دیگه.مث این می مونه ک بگی ساعتم ضد ابه بری بگیریش زیر آبه مستقیم 😃😃

خدایا ....
2738
وسواس ندارما..ولی موقع خونه تکونی دوست دارم همه چی رو زیر اب بگیرم بشورم 

کلید پریز برق لابلای کابینت رو چه میکنید ؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نکن اینطوری مامان منم اینطوری بود الان پا و دست نمونده باش 

سالی یه بار فقط😓

مبارکههههههه منم عاشق کابینت سفید هستم . و کابینت خونم سفید هست با دسته های طلایی. یه بین کابینتی خو ...

ممنون عزیزم .خوشگله دسته طلایی منم دوس دارم.بیا کابینتی چیه ؟؟؟؟ میشه عکس بدی لطفا؟؟؟

خدایا ....
کلید پریز برق لابلای کابینت رو چه میکنید ؟

پلاستیک فریزر میزارم روش و با چسب ۵ سانتی حسابی چسب کاری میکنم

2706