2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قشنگه مبارکه متری چند شد ؟معمولی یعنی ام دی اف؟ببخشید میپرسما.اخه میخوام بزنم کابینت

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
 قشنگه مبارکه متری چند شد ؟معمولی یعنی ام دی اف؟ببخشید میپرسما.اخه میخوام بزنم کابینت

سلامت باشی عزیزم. خونه مستاجریه مال خودمون نیست.نمیدونم قیمتش رو . مالک میگفت ام دی اف ضد آبه

خدایا ....
2738

آقایون رو هم ما خانم ها عوض کردیم مونده سبزی بزارن وسط پاک کن بگن اوا برادر بزار از این باجناق مرگ گرفتم بگم کوفتش بزنن الهی جز جیگر بزنه به حق علی ....خخخ

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چرا میای نینی سایت جدا؟😶😁

همینطوری 

شاید به دردمون خورد البته تا اینجا همکه به دردمون خورد لااقل مشکلات مردم رو شنیدیم و دیدیم خانما به چه چیزا حساسن و چه انتظاراتی دارن به هر حال به دردمون میخوره بعدا

* با تشکر فراوان *
2706