2737
2734
عنوان

مهمه توروخدا کسی میتونه تخصصی مشاوره بده بهم ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 29 پست
بچه دارم و متاسفانه پول مشاوره فعلا ندارم....یعنی شوهرم چیزی نمیده بهم ...خودمم خانه دارم

مشاوره تلفنی رایکان تو نت سرچ کن میاد از خونه تماس بگیر صحبت کن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
"چی شده که این ادم انقدر عصبی شده؟از اول تعریف کن دقیق" وقتی بری مشاور ازت اینو میپرسه منم ازت میپ ...

شروع دعوامون از اینجا بود که اونرفت سبزی آش گلی و کثیف خرید تو ایام عید منم گفتم نخودامون نپزه خیس میکنم فردا بپزم واست گفت نه همین الان منم سبدسبزیو کمی کمی کمی با خرص گذاشتم جلوش و اون جرقه تو ذهنش زده شد...زمین و زمان رو به هم دوخت که چرا با حرص اینکارو کردی این شروعش بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه شما داری ممنون میشم بدی بهم

ندارم عزیزم بخدا ولی میدونم تو اینترنت بگردی هست

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2731
شروع دعوامون از اینجا بود که اونرفت سبزی آش گلی و کثیف خرید تو ایام عید منم گفتم نخودامون نپزه خیس م ...

عجب... من نمیدونم چرا خانم ها قهر میکنن از خونه میرن بابا خونه ماله زنه  خونست مرد ناراحته گورشو گم کنه بره ور دل ننه باباش. شماها چرا میاین از خونتون بیرون که اذیت شین

دخترم تمام زندگی من
"چی شده که این ادم انقدر عصبی شده؟از اول تعریف کن دقیق" وقتی بری مشاور ازت اینو میپرسه منم ازت میپ ...

اون مسله هرچی باشه حق نداره زنشو کتک بزنه

2738
توروخدا اگه میدونید بگید تواین شرایط چیکار کنم اوضاع وجو خونه اصلا خوب نیست حسابی از هم دور شدیم هرچ ...

شما هنوز مشکلت جل نشده؟ 

خودش به داداش شما زنگ زده! تقصیر شما نیست کنترل خشم نداره منطقم ک نداره چرا باهاش موندی ؟! 

عجب... من نمیدونم چرا خانم ها قهر میکنن از خونه میرن بابا خونه ماله زنه  خونست مرد ناراحته گورش ...

من به شوهرم گفتم وقتی دعوا بشه اونیکه باید بزار بره ور دل ننش اون تویی نه من البته با خنده وشوخی

دلم به ” مستحبی ” خوش است که جوابش ” واجب ” است،السلام ...

میگم که شما یه کاری کن..سخته ولی چاره نیست..اینبار کوتاه بیا ولی بعد از آشتی محکمتر از قبل باشی ونه گفتن رو هم یاد بگیر..توسری خور نباش..این ماییم که به دیگران اجازه میدیم چطور باهامون رفتار کنن ..جدی تر باش.بخاطر بچه هات کوتاه بیا و آشتی کن وبه شوهرت بگو که بخاطر بچه کوتاه بیاد..جو خونه روی رفتار بچه ها اثر میزاره شدید..بگو دلت برای بچه بسوزه و کوتاه بیا..بچه ها که گناه نکردن با خواست شمااومدن بدنیا..سعی کن تو کلامت نیش و کنایه نباشه..هیچوقت مظلوم نباش و مظلوم نمایی نکن..محکم باش شکننده نباش..تموم کن این عذاب رو بخدا زیاد طول نمیکشه..میدونم خیلی خیلی خیلی سخته و عذاب اور ولی یه غذای خوشمزه درست کن کادو بخرو بگو بیا تمومش کنیم بخاطر بچه ها..مهم نیست مقصر کیه.خدارو خوش نمیاد.....بعد از آشتی هم زیاد سرب سرش نزار تا مجبور به دادوهوار نشه..ایناییکه گفتم یه کاره انجام نده اول خوب فکر کن بعد تصمیم بگیر و برنامه ریزی کن.

دلم به ” مستحبی ” خوش است که جوابش ” واجب ” است،السلام ...

پیش یه مشاور نا وارد بری خیلی بدتر از اینه که نری

من راهی بلد نیستم

ان شالله دعواتون با خوبی و خوشی به صلح ختم‌بشه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2706