2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منفیه

نه اصلا برای باردادی نیاز نیست ناشتا باشی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2731
منفیه نه اصلا برای باردادی نیاز نیست ناشتا باشی

میدونم ناشتایی مهم نیس میگم یموقع نوشابه باعث خطا نشده باشه

خانمها من توکارمیکس مونتاژ فیلم و عکسم کسی خواست بیاد خصوصی 
نمیدونم عزیزم ولی فک کنم لقاحت دیر گرفته باشه دو روزه دیگه مجددا برو ازمایش..دکترت چی گفت

منبعد از۸روز تاخیر دوروزه خونریزی داشتم بعد روز سوم لک شدم الانم انگار قطع شدم خونریزیم خیلی با درد بود پدرم در اومد الانم گهگاهی دلم میپیچه و همشم لرز دارم 

خودم فک میکردم باردارم امانبودم

میدونم ناشتایی مهم نیس میگم یموقع نوشابه باعث خطا نشده باشه

الان عددش ۰ممیز ۹ هست یا ۹؟

روز چندم موعد آز دادی؟

2738
الان عددش ۰ممیز ۹ هست یا ۹؟ روز چندم موعد آز دادی؟

0/9

باید ۲۳فروردین میشدم اما نشد

صب۳۱کم کم شروع شد با کمرودل درد شدید حالت تهوع ولرز هم داشتم دوروزه گذشت و بعد کم کم قطع شد

منبعد از۸روز تاخیر دوروزه خونریزی داشتم بعد روز سوم لک شدم الانم انگار قطع شدم خونریزیم خیلی با درد ...

چی بگم عزیزم بهتره با دکترت مشورت کنی...ولی خب یه دو سه روز دیگع یه بی بی چک بزار ببین چی میشه.ان شالله این ماه نشدی ماه بعد باردار بشی.

0/9 باید ۲۳فروردین میشدم اما نشد صب۳۱کم کم شروع شد با کمرودل درد شدید حالت تهوع ولرز هم داشتم دورو ...

این آزمایش که قطعا منفیه و ربطی هم به نوشابه نداره

اما پریودت عجیب بوده پس چرا! 

شاید بخاطر تغییرفصل اینطوری شده پریودت

چی بگم عزیزم بهتره با دکترت مشورت کنی...ولی خب یه دو سه روز دیگع یه بی بی چک بزار ببین چی میشه.ان شا ...

انشالله هرچی به صلاحه

خدا میدونه چقد دوست دارم باردارشم

اما یه دختر دوساله دارم اونقدر اذیتمون کرده که شوهرم دلسرد شده اسم بارداری میاد خشکش میزنه نمیدونم چکارکنم اخه بچه اینقد شلوغ میشه

این آزمایش که قطعا منفیه و ربطی هم به نوشابه نداره اما پریودت عجیب بوده پس چرا!  شاید بخاطر ت ...

نمیدونم والله همین کمیت خونریزی من و ب شک انداخته نمیدونم چکارکنم اعصاب خورده 

انشالله هرچی به صلاحه خدا میدونه چقد دوست دارم باردارشم اما یه دختر دوساله دارم اونقدر اذیتمون کرد ...

وای فک کردم بچه نداری عزیزمممم ان شالله هر وقت خواستی بچه دار بشی برای منم دعا کن 2 ساله منتظرم

نمیدونم والله همین کمیت خونریزی من و ب شک انداخته نمیدونم چکارکنم اعصاب خورده 

یه هفته دیگه تست بزن برای محکم کاری

2706