2737
2734

قد وزنم نسبت ب هم نرماله ولی شکم دارم خیلی نه ها ولی برجستگیش اعصابم خورد کرده چون یه کوچولو هم اورده پوستش شل شده چیکار کنم شکمم کوچیک بشه و پوستشم جمع بشه؟؟؟؟

توروخدا کمکم کنید من خیلی اعتماد ب نفسم کم شده😢😢😭😭😭😭😭

تعداد رای : 5
نظرسنجی
شکمم کوچیک بشه
3
60%
خودم لاغرتر نشم
2
40%

ناهار  نخور

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم یه مدت شکم و پهلوم داشت خیلی بزرگتر از حدش میشد الان نزدیک دو هفتس ناهار نمیخورم یا یه چیز ساده مثل نون با ماستو زیره یا ماتو زیره با سبزی میخورم اشتهامم خیییلی کم شده و شکمم کوچکتر

2738

شکمت و تو نگه دار ،اینجوری هم پوستش که شل شده سفت میشه هم اینکه کوچیک میشه،

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

من خیلی وقته غذام کم کردم چون قدم بلنده لاغر شدم همه میگن لاغر میشی زشت میشی ولی شکمم زیاد کوچیک نشده

استخون بندی بدنمم زیاد درست نیس ی چیزی مثل نی قلیون میشم😅😅