2737
2734
عنوان

بچه ها چند وقت ی بار نوار بهداشتی عوض کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 15990 بازدید | 119 پست
هم شمارو میشناسم همم استارترو. ایشون داره هم شمارو مگه هم اسی رو😑

بزار بگه برام مهم نیست من جواب سوالمو گرفتم واقعا ک الان عکس بچمو با دستم بزارم قبول نمیکنن میگه فتوشاپ

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
منم ۲۴ سالمه از ابتدای قاعدگیم این مشبک ها بود ولی خب من حساسیت داشتم

من ٢٢ سالمه ...تو شهر ما نبــــــود 

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو شهر شما نبوده دلیل نمیشه جاهای دیگه نباشه😩😩😩

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728
نمیدونم شاید ولی خانومی که ندونه روز اول دوم خونریزی زیاد میشه یکم غیرطبیعی و اینکه هرچقدر خونریزی ز ...

من میدونم طبیعی جاهای دیگه هم کامنت گذاشتم 10 روزی ی بار پریود میشم از وقتی زایمان کردم اینجوری شده رفتم دکتر سونو هم دادم مشکلی نبود این دفعه خیلی خونریزی ام شدید دفعه ی قبل اینطوری نبود کم خونی هم دارم میترسم دارم سوال میکنم طبیعی یا ن ادمو از سوال کردن پشیمون میکنین

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

فروشگاه شهروند تهران انواع و اقسامش داشت

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
2738
منم ۲۴ سالمه از ابتدای قاعدگیم این مشبک ها بود ولی خب من حساسیت داشتم

الانم دقت داشته باشین نیست تو مغازه ..

احتمال میدم شما اشتباه منظور منو متوجه شدید...من چهار باله منظورم نیست...حالم بهمـخورد  انقد حرف خون و این چرت و پرتا شد 😤😷😷😷😷

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
فروشگاه شهروند تهران انواع و اقسامش داشت

خوبه ادرس دادی اکه قدیما میدونستم با هواپیما میومدمـمیگرفتمـــو بر میگشتم😂😂😂😂

الانم دقت داشته باشین نیست تو مغازه .. احتمال میدم شما اشتباه منظور منو متوجه شدید...من چهار باله م ...

شما منظورت مشبک بود الانم هست ۱۰ سال پیشم بود الان برو فروشگاهای بزرگ شهرتون بگو نوار بهداشتی تافته میخوام 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
الانم دقت داشته باشین نیست تو مغازه .. احتمال میدم شما اشتباه منظور منو متوجه شدید...من چهار باله م ...

عزیزم مگه مشبک نمیگی؟

والله دیروز رفتم پر بود من با مکافات پنبه ای پیدا کردم

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست
هرچی تند تر بهتر ۲ تا ۴ ساعت اگه میتونی که بهتره که بتونی اگه نه هم تهش ۶ ساعت این البته روزه برا ...

من نوار بهداشتی بالدار اصلا نمیتونم استفاده کنم از ساده ها استفاده میکنم اما من هر نیم ساعت ی بار عوض میکنم بنظرتون این حجم از پریود طبیعی روز سوم هی داره بیشتر میشه خونریزی ام اصلا شاید هم پریود نیستم نمیدونم چمه 17 فروردین پریود شدم ب مدت 10 روز 26 پاک شدم دوباره 2 اردیبهشت پریود شدید شدم 

2706