2733
2734
عنوان

بچه ها چند وقت ی بار نوار بهداشتی عوض کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 15990 بازدید | 119 پست
۲۲ 😕😕

عزیزم این نوار بهداشتی ها خیلی سال نیست اومدن مشبکـها....چطور شما ١٠ ساله استفاده میکنی؟؟؟؟؟؟؟ 

شما اگه زن بودی قطعا اینو میدونستی....واقعا که 

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
من خیلی وقته اصلا از نوار استفاده نمیکنم و کاپ دارم و خداروشکر دنبال این چیزا نیستم... اما به هرکس م ...

حالا  انگار کی دنباله نــــوار بهداشتیه....

این استارتره مـــــرده خودش 

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این نوار بهداشتی ها خیلی سال نیست اومدن مشبکـها....چطور شما ١٠ ساله استفاده میکنی؟؟؟؟؟؟؟  ...

آره من مردم با یه سیبیل تاب دار دارم به تو پیام میدم شما ندیدی ازین نوارا من استفاده میکردم تازه اون اوایل ۴ باله هم بود ازینا ک چسبش ۴ تاست دیگه منو ریپلای نکن تا اغفالت نکردم اییییششششش

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731
ن بابا .بنده خدا مرد کجا بود.ی خانمه

ولش کن باو بزار خوش باشه استارتر رو من میشناسم زنه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
عزیزم این نوار بهداشتی ها خیلی سال نیست اومدن مشبکـها....چطور شما ١٠ ساله استفاده میکنی؟؟؟؟؟؟؟  ...

عزیزم ده سال پیش هم بود منم میگرفتم و مارکشم ترکیه بود الان یادم نیس اسمش چی بود

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2738

واقعا ک یعنی من مردم منظورم این بود خونریزی ام زیاد با عرض معذرت هر نیم ساعت یا کمتر عوض میکنم طبیعیه؟خودم متوجه میشم کی باید عوض کنم میگم شاید هی وسواس دارم زود ب زود عوض میکنم کلا چند ساعتی ی بار میخواد تازه اگه مردم نکنه با پریود هم تح..ریک میشم خدایا خودت شفا بده😐😐😑😑

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

منم ۲۴ سالمه از ابتدای قاعدگیم این مشبک ها بود

ولی خب من حساسیت داشتم

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست

[QUOTE=87805358]عزیزم ده سال پیش هم بود منم میگرفتم و مارکشم ترکیه بود الان یادم نیس اسمش چی بود[/QUOTE

عجب  

عزیزم ده سال پیش هم بود منم میگرفتم و مارکشم ترکیه بود الان یادم نیس اسمش چی بود

ایرانیشم بود مارک تافته ولی اون اوایل مامان منم ترکیشو میگرفت حتی ۴ باله هم داشتن عالی بودن دیگه ازونا ندیدم

ولش کن باو بزار خوش باشه استارتر رو من میشناسم زنه

ممنون عزیزم لطف داری واقعا نی نی سایت ب خودشونم کم کم شک میکنن شاید مرد باشن نمیدونم رو چ حسابی تهمت میزنن

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
هم شمارو میشناسم همم استارترو. ایشون داره هم شمارو مگه هم اسی رو😑

بله 😐😑😐😑😐😑من فقط پلک میزنم😐😑😐😑😐😑

😅😅😅😅

2706