عنوان

بچه ها چند وقت ی بار نوار بهداشتی عوض کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 15980 بازدید | 119 پست
اها  چرا  نازایی ؟

موادی که بکار میبرن برا اون نایلون داخلش بــــده 

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشبک نازایی میاره عزیزم...استفاده نکن

چرا هر چی امکانت و راحتی بیشتر میشه ما همیشه میگیم ضرر داره؟!دلیل علمیش؟! نه جانم نمیشه فقط راحتیش بیشتره و قیمتش بالاتر

خداجون بابت تمام داشته ها و نداشته ها شکر اما خدا جون یه نی نی رو لطفا به همه مامانای منتظر بده ... آمیـــــــــــــــــــــــــــــــن *
اتفاقا اقایون خوششون نمیاد که ... من همچین حسی نکردم با احترام به حست

نمیدونم شاید ولی خانومی که ندونه روز اول دوم خونریزی زیاد میشه یکم غیرطبیعی و اینکه هرچقدر خونریزی زیاد باشه نیم ساعت لازم نیست...حتی بعد سز که اصلا نمیشه نوار بهداشتی استفاده کرد و پوشک بچه استفاده میکنن یکی دو ساعت طاقت میاره

2728
من از اول پریودی مشبک میزارم یعنی از اول راهنمایی الان ۲۲ سالمه با دومین اقدام حامله شدم این حرفا چی ...

شما چند سالته ؟؟؟؟ 😕

سر بر شانه خــــدا بگذار...تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند،که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...قصه عشق انسان بود ماست...اگـر کسی احساست را نفهمید مهم نیست...سرت را بالا بگیر و لبخنـد بزن،فهمیـــــدن کار هر آدمـــی نیست...
شما چند سالته ؟؟؟؟ 😕

۲۲ 😕😕

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
😂😂😂

همين منوال بريم جلو، يواش يواش بعضى ها عكس هم ميزارن از نوار بهداشتى😷🤮

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
 چرا هر چی امکانت و راحتی بیشتر میشه ما همیشه میگیم ضرر داره؟!دلیل علمیش؟! نه جانم نمیشه فقط را ...

واقعا شما با مشبک راحتین؟؟؟ خیلی وحشتناکه بنظرم...چطور استفاده میکنید؟؟ من حس میکنم ضمخته

قیمت مهم نیست...راحتی و سلامت من مهمه واسه هرکس راحتیش یطوره...سه سال پیش متخصصم گفت استفاده نکن خوب نیست ....شما ه طور دوسداری رفتار...کسی به شما کاری نداره ...شما مختاری

واقعا مشبک بده؟ من پوستم به شدت حساسیت داشت از وقتی لایه مشبک استفاده میکنم دیگه نمیسوزه.

آدم‌های بزرگ عظمت ديگران را می بينند، آدم‌های متوسط به دنبال عظمت خود هستند و آدم‌های كوچك عظمت خود را در تحقير ديگران می بينند.
واقعا شما با مشبک راحتین؟؟؟ خیلی وحشتناکه بنظرم...چطور استفاده میکنید؟؟ من حس میکنم ضمخته قیمت مهم ...

من خیلی وقته اصلا از نوار استفاده نمیکنم و کاپ دارم و خداروشکر دنبال این چیزا نیستم... اما به هرکس میگم میگه نه اله و بله و فلان!!!! کلا ما عادت داریم هرچیزی که جدید تر بیاد یا رفاه بیشتر داشته باشه ایراد بگیریم
قبلا همیشه مشبک نازک استفاده میکردم و دوتا بچه هم دارم!

خداجون بابت تمام داشته ها و نداشته ها شکر اما خدا جون یه نی نی رو لطفا به همه مامانای منتظر بده ... آمیـــــــــــــــــــــــــــــــن *
2706