2737
2734
عنوان

بچه ها بیاین کارتون دارم😢😢😨

706 بازدید | 70 پست

صبح بیدارشدم خوابم نمیبرد رفتم تل همینجوری کانالها رو بالا پایین میکردم یهو یه چی اومد رو صفحه منم کلیک کردم تل کلا پرید

منم درجا یه تل دیگه دانلود کردم و نصب کردم بعد فهمیدم شماره اشتباهی زدم😐هیچوقت دوست نداشتم روی این شماره تل نصب کنم حالا واسه تمام مخاطبینم ارسال شده که من وارد تل شدم😢

از ساعت ۶صبح تا الان درگیرم میخوام دلیت اکانت کنم نمیشه،فیل تر شکنم نمیتونم نصب کنم هر کاری میکنم نمیشه ،حسابی ریختم به هم

باورتون نمیشه اون کسیکه از ترسش تل وصل نمیکردم درجا پیام داده خوش اومدی😐😐

حالا سالی یکبارم نمیبینمش یا تماس و پیامی با هم نداریم

چیکار کنم ،راهی دارید بتونم دلیت اکانت کنم این فیل تر ها چرا نصب نمیشن؟؟؟

بخاطر آپدیت گوگل پلی هستش . به منم گوشی پیام داد و مجبودم کرد حذف نصب کنم منم گوشی رو خامدش ردشن کردم بعد ازم پرسید با وجور مضرات واسه گوشی میخوای بمونه گفتم بله و دیگه رفت پی کارش هشدارا 

هیچ  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام عزیزم.یه ..... کن دیگه نصب کن و امتحان کن و دیلیت اکانت رو از chrome کروم انجام بده نه گوگل&nbs ...

باشه برم ببینم چی میشه

فیل تر شکن ها نصب نمیشن میگه تا نباشه نمیتونی دلیت اکانت کنی

نه بابد دلیت اکانت کنم تازه مونده مزاحما با ایدی ناشناس بیان سراغم 😢😢😢 وای زندگیم از هم میپاشه

دیلیت اکانت هم نشد تلگراام پاک کن دوباره نصب کن و شماره که داری بزن اون همونجور میمونه 

تیکر تولدپسرم
2706